Klub chovatelů
českých teriérů

ČESKÝ TERIÉR

Mezinárodně uznané české národní plemeno psa. Původně lovecký teriér, dnes spíše rodinný společník s příjemnou, klidnou a veselou povahou.

Klubová výstava KCHČT Telč 8. 5. 2022

Rozhodčí František Polehňa

Fotogalerie k dispozici na těchto odkazech:

https://pupulu.rajce.idnes.cz/Dny_CT_2022_-_vystava-_I.cast/

https://pupulu.rajce.idnes.cz/Dny_CT_2022_-_vystava-_II.cast/

https://pupulu.rajce.idnes.cz/Dny_CT_2022_-_Sobota/

Výsledky:

PSI

tř.dorostu

VN1   ARON of Bumble-Bee Castle (Potter of Bumble-Bee Castle x Rana of Bumble-Bee Castle), ch.+m. A.+J.Hummel

VN2   AUBRAK of Bumble-Bee Castle (Potter of Bumble-Bee Castle x Rana of Bumble-Bee Castle), ch. A.+J.Hummel, m.L.Ott

tř.mladých

V1,CAJC,KVM   ANDÍLEK Vitoraz (Garex Gijs x Aura Iberis Nebetein),ch.J.Bušta,m.Z.Hejduková

V2   ALISTAIR Kamenná stráž (Norkinstein Villy Fpg x Saturejka Hamentashen),ch.B.Truksová,m.P.Hrubá

V3    ABRAXAS Kamenná stráž (Norkinstein Villy Fpg x Saturejka Hamentashen),ch.B.Truksová,m.M.Šebeňová

VD4   HELIX Stella Sarensis (Forest Orest Kalimera x Energie Stella Sarensis),ch.MVDr.P.Košťálová,m.M.Šebeňová

mezitřída

V1,CAC   BRET z Podhradí Frankštátu (Admirál Sisi de Domus Bohemia x Dafne Gabča Marles),ch.M.Churavý,m.J.Nágl

tř.otevřená

V1,CAC   Euphoriastaff FCI KAREL (Mindwipe Day Break x Aida ze Seberova dvora),ch.M.Druzyňski,m.V.Kůrková

V2,res.CAC   Scotsman‘s GANNY MALY (Stardust Cartier x Scotsman‘s Dodo),ch.K.Toftkjer,m.J.Irons,L.Andersen

tř.vítězů

V1,CAC,KV,BOS   Scotsman‘s DÁREK (Ace The Knight of lulu Island x Kilbarchan‘s Aviaja),ch.K.Toftkjer,m.O.K.Jensen

V2,res.CAC   OGGY BOHEME des Hauteurs de la Sole (Patron von Klanovice x Image de Boheme des Hauterurs de la Sole),ch.A.Montanes,m.S.Schmieder

V3   WALTER of Bumble-Bee Castle (Rusty of Bumble-Bee Castle x Mia of Bumble-Bee Castle),ch.+m.A.+J.Hummel

tř.veteránů

V1,BOV   UFF Laraff (Idol Bohemia Regent x Sarinka Laraff),ch.L.Raffai,m.S.Kocanová

V2   KVITKO‘S KLUCEK of Cesky Dream‘s (Icko of Cesky Dream‘s x Berenika Pibaro),ch.M.Weser,m.J.Paulínová

tř.čestná

V1   ANTON PUPULU (Alberto od Cekaráčka x Butterfly Kalifa Bohemica),ch.V.Kůrková,m.K.Hanzelka

FENY

tř.štěňat

VN1,Nejlepší štěně   EPIFANIE Hamentashen (Norkinstein Villy Fog x Bylinka Hamentashen),ch.P.Urban,m.Z.Hejduková

N2    EUFORIE Hamentashen (Norkinstein Villy Fog x Bylinka Hamentashen),ch.P.Urban,m.J.Šmídová

tř.dorostu

VN1,Nejlepší dorost   EXCELENCE ze Seberova dvora (Zak Kalifa Bohemica x Bosorka Pupulu),ch.J.Sebera,m.P.Raková

VN2   ELEGANCE ze Seberova dvora (Zak Kalifa Bohemica x Bosorka Pupulu),ch.J.Sebera,m.J.Urbanová

tř.mladých

V1,CAJC,KVM,BOJ   Stardust DOUCHKA (Oggy Boheme des Hauteurs de la Sole x Stardust Elisa Jolie),ch.+m.S.schmieder

V2   CECÍLIE Pupulu (Zak Kalifa Bohemica x Butterfly Kalifa Bohemica),ch.m.V.Kůrková

V3   DÝNĚ Hamentashen (Ahoj Psí miláček x Oskeruše Hamentashen),ch.P.Urban,m.Z.Petrák

V4   ARIDEA Kamenná stráž (Norkinstein Villy Fpg x Saturejka Hamentashen),ch.B.Truksová,m.Z.Ošková

V   DUBĚNKA Hamentashen (Ahoj Psí miláček x Oskeruše Hamentashen),ch.P.Urban,m.J.Fuhsová

V   BARBUDA Ostrovský rarášek (Anton Pupulu x Třezalka Hamentashen),ch.K.Miosgová,m.J.Hnátová

VD    AOIFE Kamenná stráž (Norkinstein Villy Fpg x Saturejka Hamentashen),ch.+m.B.Truksová

VD   BALI Ostrovský rarášek (Anton Pupulu x Třezalka Hamentashen),ch.+m.K.Miosgová

mezitřída

V1,CAC,KV,BOB   Garex ILONKA (Garex Gijs x Nartoun Reca Dagmara),ch.+m.MUDr.G.van Ruiten Hajnová

V2,res.CAC   CALENDULA Hamentashen (Norkinstein Villy Fog x Norkinstein Artemida),ch.P.Urban,m.K.Bonn

V3   HYADA Stella Sarensis (Forest Orest Kalimera x Energie Stella Sarensis),ch.+m.MVDr.P.Košťálová

tř.otevřená

V1,CAC   BRUSINKA Kvítko (Alberto od Cekaráčka x Arie Kvítko),ch.J.Paulínová,m.H.Westergaard Poulsen

V2,res.CAC   BYLINKA Hamentashen (Rozrazil Hamentashen x Oskeruše Hamentashen),ch.+m.P.Urban

V3   JAMKA del Monte de Haya (Ejhle del Monte de Haya x  ),ch.H.Petrusová,m.MUDr.M.Šmahelová

 DUHOVKA Ilexine (Alberto od Cekaráčka x Aura Ilexine),ch.H.Bilíková,m.Z.Zajícová

tř.pracovní

V1,CAC   Chesski IRMA ISISTRI (Chesski Dante Decero x Chesski Fiona la Riva Dei Frati),ch.A.Hulstrand,m.S.Kocanová

tř.vítězů

V1,CAC   WILMA of Bumble-Bee Castle (Rusty of Bumble-Bee Castle x Mia of Bumble-Bee Castle),ch.+m.A.+J.Hummel

V2,res.CAC   Nartoun Reca DIKTÁTORKA (Uff Laraff x Nartoun Reca Alba),ch.D.Kucharič,m.S.Kocanová

V3   SATUREJKA Hamentashen (Ahoj Psí miláček x Oskeruše Hamentashen),ch.P.Urban,m.B.Truksová

tř.veteránů

V1   AURA Ilexine (Lotus Zlatá Chara x Cesmína Karolita),ch.+m.H.Bilíková

tř.čestná

V1   BUTTERFLY Kalifa Bohemica (Othello Kalifa Bohemica x Elizabet Kalifa Bohemica),ch.K.Seberová,m.V.Kůrková

V2   MIŠPULE Hamentashen (Inu Co Hamentashen x Chundelka Hamentashen),ch.P.Urban,m.R.Shánělová

Chovatelská skupina

Hamentashen (ch.P.Urban)

Nejlepší pár psů

1.Oggy Boheme des Hauteurs de la Sole + Stardust Douchka (m.S.Schmieder)

2.Euphoriastaff FCI Karel + Butterfly Kalifa Bohemica (m.V.Kůrková)

Memoriál Františka Horáka

1.Brusinka Kvítko (m.H.Westergaard Poulsen)

2.Butterfly Kalifa Bohemica (m.V.Kůrková)

3.Oggy Boheme des Hauteurs de la Sole (m.S.Schmieder)

Memoriál Josefa Bierhanzla

1.Stardust Cartier (m.H.Westergaard Poulsen)

2.Ctirad Pupulu (m.Peksa)

3.Duběnka Hamentashen (m.J.Fuhsová)

Cena Českého teriéra

Cecílie Pupulu (ch.+m.V.Kůrková)

Sdílet příspěvek

hi SEO, s.r.o.

Přihlášení