Klub chovatelů
českých teriérů

3. – 5. 5. 2024, hotel Antoň Telč

Veškeré podrobnosti k letošním Dnům českého teriéra jsou k dispozici ZDE.

KCHČT pořádá každoročně počátkem května setkání milovníků českých teriérů – Dny českého teriéra . Tato akce začíná v pátek večer společnou večeří účastníků a zprávami o činnosti klubů v jednotlivých zemích. Každoročně se setkání účastní chovatelé z Anglie, Francie, Nizozemska, Německa a USA. Méně pravidelně přijíždějí majitelé ČT ze Skandinávie, Kanady a Austrálie.

Sobota je zasvěcena rozpravě o standardu českých teriérů, úpravě srsti a různým soutěžím. Hlavní mezi nimi je Memoriál J. Bierhanzla, při kterém musí majitelé a psi prokázat svou souhru v různých disciplinách – poslušnost, stopa, aport atd. Sobotní večer tradičně tráví přítomní družným posezením u tomboly a bohatého občerstvení.

V neděli vždy probíhá klubová výstava KCHČT se zadáváním titulů CAJC, CAC, Klubový vítěz (mladý i dospělý) a Vítěz plemene. Ceny pro vítěze jednak zajišťuje klub, jednak je také v hojné míře přivážejí sponzoři z Čech i ze zahraničí. V rámci výstavy je pořádáno i mnoho soutěží nezávislých na posouzení rozhodčího, např. Memoriál Františka Horáka pro tři nejlepší jedince předvedené na výstavě, Cena pro nejlepšího vystavovatele chovatele – Cena českého teriéra, soutěž Dítě a pes a další. Soutěže vyhlašují, posuzují a cenami odměňují sponzoři.   

hi SEO, s.r.o.

Přihlášení