Cesky Terrier
Breeders Club

The new KCHCT website starts

English version under construction. Full EN version coming soon.

 

Vážení a milí chovatelé, majitelé a příznivci českého teriéra,

vítáme Vás na nových webových stránkách Klubu chovatelů českých teriérů. Rozhodnutí připravit nový web klubu, který by nahradil téměř 20 let starý předchozí web, padlo na letošních Dnech českého teriéra v Telči. Neotáleli jsme a ještě v květnu poptali několik firem, které se specializují na tvorbu internetových stránek. K realizaci jsme vybrali brněnské studio beDesign. Jeho majiteli panu Markovi Sýkorovi patří velký dík za kus odvedené práce a kus trpělivosti s našimi četnými požadavky a připomínkami.

Nový web vznikal dva měsíce, od začátku června do konce července, tedy v poměrně krátkém čase, do kterého navíc vstoupilo období prázdnin a dovolených. Dva měsíce jsme měli na to, abychom stihli vše potřebné – navrhnout moderní design webu, promyslet rozvržení rubrik, naprogramovat systém, nahrát obsah, fotografie a hlavně mnoho dnů vše v testovacím provozu ladit k naší spokojenosti. Navíc nejen v češtině, ale částečně i v anglické verzi.

Co na nových stránkách najdete? Rozděleny jsou do osmi základních rubrik – novinky, o českém teriérovi, chov, akce (výstavy), klub, galerie, zajímavosti a odkazy. Jde o poměrně rozsáhlý web, který je „živým organismem“, vyžadujícím časté aktualizace, zejména pokud jde o výstavy, jejich výsledky apod. Snažili jsme se, aby v době spuštění web obsahoval veškeré nezbytné informace, na druhou stranu vždy je co vylepšovat. Proto Vás chceme požádat o shovívavost, protože menší část rubrik ještě čeká na doplnění svého obsahu.

Věříme, že se Vám nové stránky líbí. Přáli bychom si, aby se web stal centrálním informačním místem o našem národním plemeni a abyste se sem rádi vraceli a nacházeli zde užitečné informace.

Současně uvítáme jakékoli Vaše nápady a podněty, jak web vylepšit, případně co zveřejnit. Vítány jsou například výsledky výstav (i zahraničních) či fotografie Vašich psích kamarádů.

Vše můžete posílat na e-mail: karel.hanzelka@gmail.com.

 

Za výbor KCHČT
Karel Hanzelka

SHARE

hi SEO, s.r.o.

Přihlášení