WORLD DOG SHOW 2009

Bratislava (SK) 9.10.2009

Rozhodčí pan Róbert Kanás (SK)

Výsledky M.Urbanová 

Foto M.Urbanová,S.Afanasev,K.Seberová,A.Košinová

   

PSI

tř.mladých

Výborný 1,CAJC, Světový vítěz mladých, BOB mladých   IÁSÓN Monib z Vinohrad (Ignor Zlatá Chara x Héró Monib z Vinohrad),ch.+m.M.Klbik+O.Šimoník,CZ

Výborný 2   WOLF THE WIZARD of Bumble-Bee Castle (Skywalker of Bumble-Bee Castle x Chtivá Kvítko),ch.+m.A.+J.Hummel,D

mezitřída

Výborný 1, CAC  Dion's BOHEMIAN JAZZ (A Jednak Yankee x Malina von Klanovice),ch.+m.E.Rahamägi,EST

Výborný 2, res.CAC   LOTUS Zlatá Chara (Ignor Zlatá Chara x Dixie Bohemia Kamire),ch.R.Jahodová,m.Ing.V.Ďurčík,SK

Velmi dobrý 3   INU TAK Hamentashen (Angel Eyes Day Break x Charta Bohemia Regent),ch.P.Urban,m.S.Afanasev,RUS

Velmi dobrý 4  YANUADISI CHOCTAW del Caviano (Elias Boheme van Bodasca x Cyrybyrykokkola del Caviano),ch.+m.M.di Battilani,I

tř.otevřená

Výborný 1,CAC,CACIB, Světový vítěz  ANYZ TABAT Taky (Garex Borivoj x Chudobka Tabat),ch.K.Obermajer,m.MUDr.G.van Ruiten Hajnová,NL

Výborný 2,res.CAC   CYRRUS EMPEREUR des Hauteurs de la Sole (Uzlik des Diablotins de L'Ozon x Tzigane des Hauteurs de la Sole),ch.+m.A.Montanes,F

Výborný 3  DRACEK of Cesky Dream's (Zeus of Bumble-Bee Castle x Dáma Kvítko),ch.M.Weser,m.O.Gorbatsjova,EST

Výborný 4   UNCLE SAM of Bumble-Bee Castle (Tobi of Bumble-Bee Castle x Giselle of Bumble-Bee Castle),ch.+m.A.+J.Hummel,D

Výborný    IGNOR Zlatá Chara (Resinous Blue Admiral x Dáda z Hlubiny),ch.+m.R.Jahodová,CZ

Výborný    CESKY SEN des Petits Roys de Mae (Tchekov II des Hauteurs de la Sole x Cicolina Sisi Blackguards),ch.+m.Royer A.+R.,F

Velmi dobrý   JEČMÍNEK Zlatá Chara (Resinous Blue Admiral x Pepina Kalifa Bohemica),ch.R.Jahodová,m.M.Skácel,CZ

Velmi dobrý   JONÁŠ Zlatá Chara (Resinous Blue Admiral x Pepina Kalifa Bohemica),ch.R.Jahodová,m.E.Floury,F

tř.šampionů

Výborný 1,CAC,res.CACIB   AZZARO ANTAEUS des Hauteurs de la Sole (Vanek des Hauteurs de la Sole x Vlocka Vanice des Hauteurs de la Sole),ch.A.Montanes,m.S.Melzer,F

Výborný 2,res.CAC   TCHEKOV II des Hauteurs de la Sole (Gobelin Tabat x Poliana Polka des Hauteurs de la Sole),ch.A.Montanes,m.R.Royer,F

Výborný 3  ESCLUSIVAMENTEPERILBIBO del Caviano (Vanek des Hauteurs de la Sole x Devilsbridge Kristal),ch.M.Battilani,m.F.Mattioli,I

Výborný 4  SPIRITO LIBERO del Caviano (Vanek des Hauteurs de la Sole x Hadelaide),ch.+m.M.di Battilani,I 

Výborný   ANGEL EYES Day Break (Chlapik Kvitko x Pohoda Kvítko),ch.M.Dziemidowicz,m.manž.Juřicovi,CZ

Výborný    LEIMEN of Bumble-Bee Castle (Danny of Bumble-Bee Castle x Zina Star of Bumble-Bee Castle),ch.A.+J.Hummel,m.K.+A.Lange,D

Velmi dobrý   RAMSES vom Lichtblick (Dainty's Quincy Spider x Isadore von Klanovice),ch.U.Pignon,m.Ch.+J.Bosch-Reuter,BE

Dobrý   Zivotny's IKAR DESTVI SEN (Zivotny's Bohemian Zlato x Zivotny's Feleena Navrat),ch.O.Maaby+B.Kai,m.B.M.Halvorsen-Lien,N

tř.veteránů

Výborný 1,Světový veterán vítěz   ICh.ZEUS of Bumble-Bee Castle (Amur Jelení jezírko x Wanka of Bumble-Bee Castle),ch.A.+J.Hummel,m.M.Weser,D

Výborný 2   BLATOUCH Hamentashen (Lotr Kvítko x Amazonka Šárecký lev),ch.+m.P.Urban,CZ

 

FENY

tř.mladých

Výborná 1,CAJC, Světový vítěz mladých   DECI DELA ZARA des Trolls de Nerthu (AZZARO ANTAEUS des Hauteurs de la Sole x Victoria de Kibefa),ch.S.Melzer,m.A.Montanes,F

Výborná 2   DÁLAVA od Fontánky (Angel Eyes Day Break x Hluchavka Hamentashen),ch.+m.Ing.D.Juřicová,CZ

Výborná 3  SKALKA von Klanovice (Fantastic Filou von Edith's Blumeninsel x Lasicka von Klanovice),ch.M.Pospich,m.S.Demchenko,RUS

Výborná 4   WILD ANGEL of Bumble-Bee Castle (Skywalker of Bumble-Bee Castle x Chtivá Kvítko),ch.+m.A.+J.Hummel,D

mezitřída

Výborná 1, CAC,res.CACIB  YWETTA Kalifa Bohemica (Resinous Blue Admiral x Santa Magor Kalifa Bohemica),ch.K.Seberová,m.I.Zwyrtková,CZ

Výborná 2,res.CAC   MAGIE Zlatá Chara (Alex Orest Kalimera x Asia Bohemia des Hauteurs de la Sole),ch.R.Jahodová,m.S.Afanasev,RUS

Výborná 3   LENTILKA Zlatá Chara (Ignor Zlatá Chara x Dixie Bohemia Kamire),ch.R.Jahodová,m.A.Košinová,CZ

Výborná 4   CHEYENNE vom Blockhaus (Ulzana vom Blockhaus x Xantia vom Blockhaus),ch.M.+F.Baklarz,m.S.Demchenko,RUS

Velmi dobrá  QUESTIONE DI FEELING del Caviano (Vanek des Hauteurs de la Sole x Wonderfulwhaykhyy),ch.+m.M.di Battilani,I

tř.otevřená

Výborná 1,CAC,CACIB,Světový vítěz, BOB   Ch.VICTORIA de Kibefa (Tchekov II des Hauteurs de la Sole x Sabrina de Kibefa),ch.N.Doucedame,m.S.Melzer,F

  Výborná 2,res.CAC   CHUNDELKA Hamentashen (Xaver Kvítko x Ch.Charta Bohemia Regent),ch.+m.P.Urban,CZ

Výborná 3   VIOLETTA of Bumble-Bee Castle (Tobi of Bumble-Bee Castle x Madley of Bumble-Bee Castle),ch.+m.A.+J.Hummel,D

tř.šampionů

  Výborná 1,CAC   Ch.CHARTA Bohemia Regent (Alfons Kvítko x Dorota Bohemia Regent),ch.Ing.I.Koubová,m.P.Urban,CZ

Výborná 2,res.CAC   VESNA VLNA des Hauteurs de la Sole (Orech del Monte de Haya x Tzigane des Hauteurs de la Sole),ch.+m.A.Montanes,F

  Výborná 3   ICh.HÉRÓ Monib z Vinohrad (Felix Monib z Vinohrad x Xi-Xa Kvítko),ch.+m.M.Klbik+O.Šimoník,CZ

Výborná 4  Ch.MALINA von Klanovice (Zeus of Bumble-Bee Castle x Lasicka von Klanovice),ch.M.Pospich,m.E.Rahamägi,EST

Výborná   Ch.CASANDRA Orest Kalimera (Orest Ginöch's Kvítko x Záře Kvítko),ch.+m.J.Hradecká,CZ

Výborná   Ch.GABBY z Vrculky (Resinous Blue Admiral x Eliška z Vrculky),ch.A.Košinová,m.P.Bočkayová,SK

tř.veteránů

Výborný 1,Světový veterán vítěz, Veteran BOB   WANKA of Bumble-Bee Castle (Chrám Kvítko x Miss Muffet of Bumble-Bee Castle),ch.+m.A.+J.Hummel,D

  Výborná 2   ICh.XI-XA Kvítko (Ben Prášek x Aretka Jakaty),ch.J.Paulínová,m.M.Klbik+O.Šimoník,CZ

Výborná 3   CRANBERRY-GLAZE vom Lichtblick (Greif- Lovu zdar von Klanovice x Holly-Caine von Klanovice),ch.U.Pignon,m.Ch.+J.Bosch-Reuter,BE

Velmi dobrá 4   DAISY z Vrculky (Lotr Kvítko x Beta z Lontu),ch.A.Košinová,m.Ing.D.Juřicová,CZ

 

Podmínky pro udělení titulu CHAMPION SK splnili - ANÝZ TABAT Taky,Dion's BOHEMIAN JAZZ,CHARTA Bohemia Regent, YWETTA Kalifa Bohemica, titulu JUNIORCHAMPION SK pes IÁSÓN Monib z Vinohrad, pes ZEUS of Bumble-Bee Castle splnil podmínky pro udělení titulu VETERÁN CHAMPION SK.

Inu Tak Hamentashen,Lotus Zlata Chara,Yanuadisichoctaw del Caviano Inu Tak Hamentashen

Ywetta Kalifa Bohemica, Magie Zlata Chara Dion's Bohemian Jazz, Lotus Zlata Chara

Třída šampionů - feny