Světová výstava psů

Poznaň (PL) 10.11.2006

Rozhodčí : pan Bojan Matakovič (SLO)

Výsledky zaslala Ing.D.Juřicová

Fotografie Martina Urbanová

PSI

tř.dorostu

Velmi nadějný 1  IGNOR Zlatá Chara (Resinous Blue Admiral - Dáda z Hlubiny),ch.+m.R.Jahodová,CZ

tř.mladých

Výborný 1,Světový vítěz mladých  SPIRITO LIBERO del Calviano (Vanek des Hauteurs de la Sole - Hadelaide),ch.+m.M.Battilani,I

Výborný 2  AZZARO ANTAEUS des Hauteurs de la Sole (Vanek des Hauteurs de la Sole - Vlocka Vanice des Hauteurs de la Sole),ch.A.Montanes,m.I.Driol

mezitřída

Výborný 1,CWC  PADDY of Bumble-Bee Castle (Lucky of Bumble-Bee Castle - Giselle of Bumble-Bee Castle),ch.A.Hummel,m.B.+P.Wollny

Výborný 2  a Jednak YANKEE (Bušek Kvítko - Cibulka Melina Bohemica),ch.K.Czaplicka,m.M.Johnson,E.Anttila

Výborný 3  ALEX z Vítkovské zahrádky (Ory Kalifa Bohemica - Chvála Kvítko),ch.D.Slowiaczková,m.J.Mayer,V.Cerruti

tř.otevřená

Výborný 1,CWC,CACIB,SV,BOB  ORLANDO of Bumble-Bee Castle (Lucky of Bumble-Bee Castle - Chtivá Kvítko),ch.+m.A.+J.Hummel,D

Výborný 2  ORY Kalifa Bohemica (Lišák del Monte de Haya - Johanka Kalifa Bohemica),ch.+m.K.Seberová,CZ

Výborný 3  BAJT Orest Kalimera (Orest Ginöch's Kvítko - Záře Kvítko),ch.J.Hradecká,m.J.Myszkowski,PL

tř.šampionů

Výborný 1,CWC,res.CACIB  ZEUS of Bumble-Bee Castle (Amur Jelení jezírko - Wanka of Bumble-Bee Castle),ch.A.Hummel,m.M.Weser,D

Výborný 2  TCHEKOV II des Hauteurs de la Sole (Gobelín Tabat - Poliana Polka des Hauteurs de la Sole),ch.A.Montanes,m.N.Doucedame,R.Royer

Výborný 3   WHAT WOMEN WANT del Calviano (Elias Boheme van Bodasca - Devilsbridge Kristal),ch.M.Battilani, m.M.Verwaerde,F

Výborný 4  BRUT z Hlubiny (Egon Bohemia Regent - Cinda Bohemia Regent),ch.Kuntová J.,m.Říhovi T.+R.,CZ

Výborný   AGBAR Pibaro (Amor Melina Bohemica - Alpina Kvítko),ch.P.Panýrek,m.B.Hemzalová,CZ

Výborný   ALEX Orest Kalimera (Orest Ginöch's Kvítko - Záře Kvítko),ch.J.Hradecká,m.K.Seberová,CZ

FENY

tř.dorostu

Velmi nadějná,Nejlepší štěně 1  BERUSKA OF Cesky Dream's (Zeus of Bumble-Bee Castle - Alenka-Klanovice of Cesky Dream's),ch.+m.M.Weser,D

mezitřída

Výborná 1,CWC  a Jednak YASMIN (Bušek Kvítko - Cibulka Melina Bohemica),ch.K.Czaplicka,m.O.Dolgikh

Výborná 2  HLUCHAVKA Hamentashen (Blatouch Hamentashen - Charta Bohemia Regent),ch.P.Urban,m.Juřicovi,CZ  

tř.otevřená

Výborná 1,CWC  PENELOPE of Bumble-Bee Castle (Lucky of Bumble-Bee Castle - Giselle of Bumble-Bee Castle),ch.+m.A.+J.Hummel,D

Výborná 2  POHODA Kvítko (Vítěz Kvítko - Ekipa Kvítko),ch.J.Paulínová,m.M.Dziemidowicz,PL

Výborná 3  SANTA MAGOR Kalifa Bohemica (Alex Orest Kalimera - Nymfa Kalifa Bohemica),ch.+m.K.Seberová,CZ

Výborná 4  VESNA VLNA des Hauteurs de la Sole (Ořech del Monte de Haya - Tzigane des Hauteurs de la Sole),ch.+m.A.Montanes

Výborná AGÁTA z Amálčina Mostu (Blatouch Hamentashen - Agáta z Hlubiny),ch.S.Pluhařová,m.M.Bydžovský,CZ

Výborná   SABINA MAGOR Kalifa Bohemica (Alex Orest Kalimera - Nymfa Kalifa Bohemica),ch.K.Seberová,m.M.Fryc

 

 tř.šampionů

Výborná 1,CWC,CACIB,SV  BERENICA Pibaro (Vítěz Kvítko – Alpina Kvítko),ch.P.Panýrek,m.M.Weser,D

Výborná 2  GISELLE of Bumble-Bee Castle (Zeus of Bumble-Bee Castle - Xena of Bumble-Bee Castle),ch.+m.A.+J.Hummel,D

Výborná 3  VLA LA STAR VELOROUS des Petits Roys de Mae (Tchekov II des Hauteurs de la Sole - Sweetie de Kibefa),ch.R.Royer,m.M.Verwaerde

Výborná 4  AMELKA Usmiechnieta Wielocetka (Habřík Kalifa – Jaga Moroszka),ch.+m.A.Lewalska,PL

Výborná  CIBULKA Melina Bohemica (Orest Ginöch's Kvítko - Bára Melina Bohemica),ch.L.Machaňová,m.K.Czaplicka,PL

Výborná  Cantabile PENELOPE (Good Choice Hanky Panky Pecka - Cantabile Ninochka),ch.+m.M.Johnson

Výborná URANIE JOLIE des Hauteurs de la Sole (Chvat Bohemia Genao - Poliana Polka des Hauteurs de la Sole),ch.A.Montanes,m.B.Gillot