Klubová výstava KCHČT (bez zadání titulu KV)

Počátky 13.9.2009

Rozhodčí  paní Letáčková

Výsledky K.Seberová  

Foto P.Urban, M.Košťál

PSI

tř.mladých

Výborný 1, CAJC    IÁSON Monib z Vinohrad (Ignor Zlatá Chara x Héró Monib z Vinohrad),ch.+,m.M.Klbik+O.Šimoník

Výborný 2    ALBERT Karolita (Ignor Zlatá Chara x Arka od Dračí uličky) ch.M. Brabančík,m.J.Brom 

mezitřída

Výborný 1,CAC  INU TAK Hamentashen (Angel Eyes Day Break x Charta Bohemia Regent),ch.P.Urban, m.S. A. Afanasev

tř.otevřená

Výborný 1,CAC  INU CO  Hamentashen (Angel Eyes Day Break x Charta Bohemia Regent),ch.+m P.Urban

Výborný 2,Res.CAC  Cassius Pibaro(Vítěz Kvítko x Alpina Kvítko),ch.P.Panýrek,m.J.Paulínová

tř.pracovní

Výborný 1,CAC  CAVYK Netolická obora (Brut z Hlubiny x Fuchsie Kvítko),ch.H.Matějeková,m.M.Hovorka

Velmi dobrý 2  SCOOBY Laraff (Vichr des Hauteurs de la Sole x Majdalenka Kalifa Bohemica),ch.L.Raffai+m.F.Blahuš,A.Sázová

 tř.vítězů

Výborný 1, CAC   ANGEL EYES Day Break (Chlapík Kvítko x Pohoda Kvítko),ch.M.Dziemidowicz,m.D.Juřicová

tř.veteránů

Výborný 1 BLATOUCH Hamentashen (Lotr Kvítko x Amazonka Šárecký lev),ch.+m.P.Urban

 

FENY

tř.štěňat

Velmi nadějná 1    ELITA Netolická Obora (Nick Bohemia Regent x Centra Netolická obora),ch.+m H.Matějeková

Velmi nadějná 2    EXTRA Netolická Obora (Nick Bohemia Regent x Centra Netolická obora),ch.H.Matějeková,m.K.Čechová  

tř.mladých

Výborná 1, CAJC   ÚHLAVA del Monte de Haya (Mrak del Monte de Haya x Nelinka Kalifa Bohemica),ch.H.Petrusová+m.J.Sebera

Výborná 2   SAPHIRA Day Break (Chlapík Kvítko x Pohoda Kvítko),ch.+m.M.Dziemidowicz

Výborná 3 BĚLA z Novorychnovska (Chlapík Kvítko x Lena Bohemia Regent),ch.M. Nikodým,m.M.Hovorka 

mezitřída

Výborná 1, CAC, BOB   DÁLAVA od Fontánky (Angel Eyes Day Break x Hluchavka Hamentashen),ch.+m.D.Juřicová

Výborná 2 ,Res. CAC  MAGIE Zlatá Chara (Alex Orest Kalimera x Asia Bohemia des Hauteurs de la Sole),ch.R. Jahodová,m.S.A.Afanasev

Výborná 3  ANABELKA Šedý drak (Agbar Pibaro x Adlenka od Dračí uličky),ch.B.Drápalová,m.MVDr.P. Košťálová 

tř.otevřená

Výborná 1,CAC  CHUNDELKA Hamentashen (Xaver Kvítko x Charta Bohemia Regent),ch.+m P.Urban

Výborná 2,Res. CAC  ANDĚLKA Šedý drak (Agbar Pibaro x Adlenka od Dračí uličky),ch+m B. Drápalová 

tř.pracovní

Výborná 1,CAC  LENTILKA Zlatá Chara (Ignor Zlatá Chara x Dixie Bohemia Kamire),ch.R.Jahodová,m.A.Košinová 

tř.vítězů

Výborná 1,CAC  CENTRA Netolická obora (Brut z Hlubiny x Fuchsie Kvítko),ch+m H. Matějeková

Výborná 2,Res. CAC  POHODA Kvítko (Vítěz Kvítko x Ekipa Kvítko),ch.J.Paulínová,m.M.Dziemidowicz

Výborná 3  AMAZONKA Šedý drak (Agbar Pibaro x Adlenka od Dračí uličky),ch.B.Drápalová,m.S.A.Afanasev

Výborná 4  GABBY z Vrculky (Resinous Blue Admiral x Eliška z Vrculky),ch.A.Košinová,m.P.Bočkayová

tř.veteránů 

Výborná 1  DAISY z Vrculky (Lotr Kvítko x Beta z Lontu),ch.A.Košinová,m.D.+M.Juřicovi