Klubová výstava KCHČT (bez zadání KV)

Počátky 7.9.2008

Rozhodčí  Ing.Hana Petrusová

Výsledky zaslala Ing.Dana Juřicová

   

PSI

tř.štěňat

Velmi nadějný 1   MISTRAL Zlatá Chara (Alex Orest Kalimera x Asia Bohemia des Hauteurs de la Sole),ch.R.Jahodová,m.A.Košinová

tř.dorostu

Nadějný 1   LIVIUS Zlatá Chara (Ignor Zlatá Chara x Dixie Bohemia Kamire),ch.R.Jahodová,m.E.Burdová

tř.mladých

Výborný 1,CAJC  JANEK Melina Bohemica (Vítěz Kvítko x Fatima Melina Bohemica),ch.L.Machaňová,m.MVDr.Košina

Výborný 2   GRIM z Vrculky (Resinous Blue Admiral x Eliška z Vrculky),ch.A.Košinová,mJ.Pijálek

Velmi dobrý 3   JUNIOR Melina Bohemica (Vítěz Kvítko x Fatima Melina Bohemica),ch.L.Machaňová,m.K.Kloudová

tř.otevřená

Výborný 1,CAC  ANGEL EYES Day Break (Chlapík Kvítko x Pohoda Kvítko),ch.M.Dziemidowicz,m.Juřicovi 

Výborný 2,res.CAC   IGNOR Zlatá Chara (Resinous Blue Admiral x Dáda z Hlubiny),ch.+m.R.Jahodová

tř.pracovní

Výborný 1,CAC   ARNY z Novorychnovska (Cyril Bohemia Regent x Lena Bohemia Regent),ch.M.Nikodým,m.J.Bachtík

Výborný 2,res.CAC   CAVYK Netolická obora (Brut z Hlubiny x Fuchsie Kvítko),ch.H.Matějeková,m.M.Hovorka

tř.vítězů

Výborný 1,CAC  ALEX Orest Kalimera (Orest Ginöch's Kvítko x Záře Kvítko),ch.J.Hradecká,m.K.Seberová

tř.veteránů

Výborný 1, Nejhezčí veterán  Resinous BLUE ADMIRAL (Resinous Mugwump x Dainty's Repeat Kissing),m.K.Seberová

 

 

FENY

tř.štěňat

Velmi nadějná 1   DÁLAVA od Fontánky (Angel Eyes Day Break x Hluchavka Hamentashen),ch.Ing.D.Juřicová,m.Manž.Juřicovi

Velmi nadějná 2   MAGIE Zlatá Chara (Alex Orest Kalimera x Asia Bohemia des Hauteurs de la Sole),ch.+m.R.Jahodová

Velmi nadějná 3   MAFIE Zlatá Chara (Alex Orest Kalimera x Asia Bohemia des Hauteurs de la Sole),ch.R.Jahodová,m.K.Seberová

tř.dorostu

Velmi nadějná 1   LENTILKA Zlatá Chara (Ignor Zlatá Chara x Dixie Bohemia Kamire),ch.R.Jahodová,m.A.Košinová

tř.mladých

Výborná 1  ŘEŘICHA del Monte de Haya (Mrak del Monte de Haya x Markýza del Monte de Haya),ch.Ing.H.Petrusová,m.A.Košinová

Výborná 2  ANDĚLKA Šedý drak (Agbar Pibaro x Adlenka od Dračí uličky),ch.+m.B.Drápalová

Velmi dobrá 3  ANABELKA Šedý drak (Agbar Pibaro x Adlenka od Dračí uličky),ch.B.Drápalová,m.MVDr.P.Dobrovolná

mezitřída

Výborná 1,CAC  XARA Kalifa Bohemica (Resinous Blue Admiral x Nymfa Kalifa Bohemica),ch.+m.K.Seberová

tř.otevřená

Výborná 1,CAC   ADLENKA od Dračí uličky (Cyril Bohemia Regent x Azalka Orest Kalimera),ch.P.Hrůza,m.B.Drápalová

tř.pracovní

Výborná 1  IDA Melina Bohemica (Chlapík Kvítko x Fatima Melina Bohemica),ch.L.Machaňová,m.L.Menda

tř.vítězů

Výborná 1,CAC,BOB  Ch.HLUCHAVKA Hamentashen (Ch.Charta Bohemia Regent x Ch.Blatouch Hamentashen),ch.P.Urban,m.manž.Juřicovi

tř.veteránů

Výborná 1, Nejhezčí veterán   DAISY z Vrculky (Lotr Kvítko x Beta z Lontu),ch.A.Košinová,m.manž.Juřicovi

 

Fena DAISY z Vrculky splnila podmínky pro zadání titulu Český veterán šampion.