DNY ČESKÉHO TERIÉRA 2005

 

KLUBOVÁ VÝSTAVA

MĚLNÍK 8.5.2005 

Rozhodčí Ing.Arch.Zdena Zábrodská (CZ)

fotografie zaslali  P.Urban,J.Mayer

 

PSI

 

tř.dorostu

Velmi nadějný 1   BAJT Orest Kalimera (ICh.Orest G.Kvítko x Ch.Záře Kvítko),ch.J.Hradecká,m.J.Myszkowski,PL

Velmi nadějný 2   ACHÁT od Fontánky (Ch.Vítěz Kvítko x Daisy z Vrculky),ch.Ing.D.Juřicová,m.T.Kameník

Achat od Fontanky

Nadějný    VINCENT vom Blockhaus (Bellsweet's Night Cap x Stardust She's the One),ch.+m.F.+M.Baklarz,D

Nadějný    NEKLAN Kvítko (Ch.Amor Melina Bohemica x Xantia Kvítko),ch.J.Paulínová,m.G.+T.Merkx,NL

Nadějný    CYRUS Bohemia Kamire (Ideal Lovu Zdar von Klanovice x Conny z Vrculky),ch.Ing.I.Kalná,m.M.Kopecký

tř.mladých

Výborný 1,CAJC, Klubový vítěz mladých   VASCO des Petits Roys de Mae (Tchekov II.des Hauteurs de la Sole x Sweetie de Kibefa),ch.A.Royer,m.S.Hartigová

Výborný 2  KIM Bohemia Regent (Alfons Kvítko x Gina Bohemia Regent),ch.Ing.Ilona Koubová,m.E.Švecová

Velmi dobrý 3  Stardust LUCKY LUKE (Stardust Spick'n Span x Stardust Pretty Woman-Paulie),ch.+m.E.+S.Schmieder,D

Velmi dobrý 4  BROD Netolická obora (Alfons Kvítko x Fuchsie Kvítko),ch.H.Matějeková,m.K.Kašpárková

mezitřída

Výborný 1.,CAC  Lastarean DUFEK (Oneva Demon Malsville x Komidion Encore Avec Lastarean),ch.S.Brown,m.S.Brown+S.Atter,UK

tř.otevřená

Výborný 1.,CAC  IGOR Bohemia Regent (Alfons Kvítko x Dorota Bohemia Regent)ch.Ing.Koubová,m.M.+V.Jírů

Výborný 2.,res.CAC  CHLAPÍK Kvítko (Vítěz Kvítko x Undine of Bumble-Bee Castle)ch.J.Paulínová,m.P.Paulín

Výborný 3  OREL del Monte de Haya (Resinous Blue Admiral x Dainty's Dare Me Not),ch.Ing.Petrusová,m.Z.Oberthor  

Velmi dobrý 4  CESKO of the Porkwood Heath (Cantabile Puccini x Diana Bohemia Regent),ch.+m.G.+T.Merkx,NL

Velmi dobrý   AGBAR Pibaro (Amor Melina Bohemica x Alpina Kvítko),ch.P.Panýrek,m.B.Hemzalová

Agbar Pibaro

Velmi dobrý   BARLEY Pibaro (Ch.Vítěz Kvítko x Alpina Kvítko),ch.P.Panýrek,m.H.Poulsen Westergaard,DK

Velmi dobrý  DASCO of the Porkwood Heath (Cantabile Puccini x Nevinná Ginöch's Kvítko),ch.G.Merkx, m.A.+P.Wilderom,NL

Velmi dobrý  ENZO Melina Bohemica (Amor Melina Bohemica x Borina Melina Bohemica)ch.L.Žáková,m.E.Vrabcová

Velmi dobrý  ERB Tabat (Frederic zum Lichtenrader Hof x Charta Kirke),ch.+m.V.Obermajerová

tř.vítězů

Výborný 1,CAC,Klubový vítěz  ORY Kalifa Bohemica (Lišák del Monte de Haya x Johanka Kalifa Bohemica),ch.+m.K.Seberová

Výborný 2,res.CAC  Bellsweet's NIGHT CAP (Cantabile Nadir x Svobodas Evelina),ch.L.Svebeck+S.Johansson,m.F.+M.Baklarz,D

Výborný 3  Ch.TCHEKOV II. des Hauteurs de la Sole (Gobelin Tabat x Poliana Polka des H.de la Sole),ch.A.Montanes,m.N.Doucedame+R.Royer,F

Výborný 4  ICh.ZULU of Bumble-Bee Castle (ICh.Amur Jelení jezírko x Wanka of B.B.Castle),ch.A.Hummel,m.K.Eckstrom,USA

Výborný  ALEX Orest Kalimera (ICh.Orest G.Kvítko x Ch.Záře Kvítko),ch.J.Hradecká,m.K.Seberová

tř.veteránů

Výborný 1,Nejlepší veterán  ICh.OREST Ginöch's Kvítko (Dobrák Kvítko x Gazela Kvítko),ch.J.Paulínová,m.P.Hradecký

Výborný 2  ICh.CUMEL Tabat (Ben Prášek x Jolana Kirké),ch.+m.V.Obermajerová

Výborný 3  ALEŠ ELF Rocor (Dobrák Kvítko x Ch.Lesana Laraf),ch.R.Kolářová,m.Z.Petrák

Ales Elf Rocor

 

FENY

 

tř.dorostu

Velmi nadějná 1  BRANKA Orest Kalimera (ICh.Orest G.Kvítko x Ch.Záře Kvítko),ch.+m.J.Hradecká

Velmi nadějná  PARÁDA Kvítko (Ch.Vítěz Kvítko x Ekipa Kvítko),ch.J.Paulínová,m.L.Ott,F

Velmi nadějná  POHODA Kvítko (Ch.Vítěz Kvítko x Ekipa Kvítk),ch.J.Paulínová,m.M.Dziemidowicz,PL

Velmi nadějná   SANTA MAGOR Kalifa Bohemica (Alex Orest Kalimera x Ch.Nymfa Kalifa Bohemica),ch.+m.K.Seberová

Nadějná  RUDOLFINA Kvítko (Xaver Kvítko x Undine of B.B.Castle),ch.J.Paulínová,m.M.Škoulová

Nadějná   SABINA MAGOR Kalifa Bohemica (Alex Orest Kalimera x Ch.Nymfa Kalifa Bohemica),ch.+m.K.Seberová+M.Fryc 

tř.mladých

Výborná 1,CAJC,Klubový vítěz mladých  ALENKA-KLANOVICE of Cesky Dream's (Ch.Vítěz Kvítko x Kvetina von Klanovice),ch.+m.M.Weser,D

Alenka-Klanovice of Cesky Dream's

Výborná 2  ADASCHA-KLANOVICE of Cesky Dream's (Ch.Vítěz Kvítko x Kvetina von Klanovice),ch.M.Weser,m.K.Czaplicka,PL

Adascha-Klanovice of Cesky Dream's

Výborná 3  AILEEN Sisi Blackguards (Ch.Black Melina Bohemica x Beryna ze Zlatého Antoníčku),ch.+m.S.Hartigová

Výborná 4  AMYANA-KLANOVICE of Cesky Dream's (Ch.Vítěz Kvítko x Kvetina von Klanovice),ch.M.Weser,m.P.Kappweiler,F

Výborná  V'LALASTAR Vel.des Petits Roys de Mae (Tchekov II.des Hauteurs de la Sole x Sweetie de Kibefa),ch.A.Royer,m.A.Royer+M.Verwaerde,F

Výborná   HÉRÓ Monib z Vinohrad (ICh.Felix Monib z Vinohrad x ICh.Xi-Xa Kvítko),ch.M.Klbik,m.M.Klbik+O.Šimoník

Velmi dobrá  BEAUTY Pibaro (CH.Vítěz Kvítko x ICh.Alpina Kvítko),ch.P.Panýrek,m.K.Toftkjaer,DK

Velmi dobrá  FAZOLKA Hamentashen (CH.Blatouch Hamentashen x Cira Zlatá Chara),ch.P.Urban,m.L.Hůlka

Velmi dobrá  KAISA Vankat Hill (Tener Vankat Hill x Beryl ze Zlatého Antoníčku),ch.+m.K.Vaňkát

Velmi dobrá  MARIE LOU of Bumble-Bee Castle (Danny of B.B.C x Wanka of B.B.C.),ch.A.+J.Hummel,m.J.+P.Scheffel,D

Velmi dobrá  PEPINA Kalifa Bohemica (Alex Orest Kalimera x Johanka Kalifa),ch.+m.K.Seberová

mezitřída

Výborná 1,CAC   BERENICA Pibaro (Ch.Vítěz Kvítko x Alpina Kvítko),ch.P.Panýrek,m.M.Weser,D

Výborná 2,res.CAC  CÁCORA z Hlubiny (Alfons Kvítko x Alida Vnučka z Hlubiny),ch.+m.J.Kuntová

Výborná 3   VESNA-VLNA des Hauteurs de la Sole (Ořech del Monte de Haya x Tzigane des Haut.de la Sole),ch.+m.A.Montanes,F

Výborná 4   KRÁLOVNA Kvítko (Ideal-Lovi zdar von Klanovice x Pálava G.Kvítko),ch.J.Paulínová,m.S.Brown,UK

Výborná   CELETKA z Hlubiny (Alfons Kvítko x Alida Vnučka z Hlubiny),ch.J.Kuntová,m.B.Drápalová

Výborná    KNĚŽNA Kvítko (Ideal-Lovi zdar von Klanovice x Pálava G. Kvítko),ch.J.Paulínová,m.G.+T.Merkx,NL

Výborná   SWEET LITTLE SHEILA vom Blochaus (Bellsweet's Night Cap x Stardust She's the One),ch.+m.F.+M.Baklarz,D

tř.otevřená

Výborná 1,CAC  Garex CECÍLIE (Zeus of B.-B.C. x Xi-Xa Kvítko),ch.+m.MUDR.G.Hajnová,NL

Výborná 2,res.CAC  URANIE JOLIE des Hauteurs de la Sole (Chvat Bohemia Genao x Poliana Polka des H.de la Sole),ch.+m.A.Montanes,F

Výborná 3  Stardust SYMPHONY IN BLUE (Ch.Amur Jelení jezírko x Highnoon vom ..),ch.+m.E.+S.Schmieder,D

Výborná 4   ALIDA VNUČKA z Hlubiny (ICh.Orest G.Kvítko x Cinda Bohemia Regent),ch.+m.J.Kuntová

Výborná  AZALKA Orest Kalimera (ICh.Orest G.Kvítko x Ch.Záře Kvítko),ch.J.Hradecká,m.P.Hrůza

Velmi dobrá  IRIS Bohemia Regent (Alfons Kvítko x Dorota Bohemia Regent),ch.Ing.Koubová,m.I.Marčíková

Velmi dobrá  ICh.Palmis VIKTORIA VON KLANOVICE (Palmis Major Mithras x Kvetina von Klanovice),ch.I.+L.Palmblad,m.H.Poulsen Westergaard,DK

Velmi dobrá  SHESSIERA Palmis-Klanovice (Major Mitras Palmis x Jitrenka Lovu zdar v.Klanovice),ch.Palmblad,m.K.Schlenker,D

tř.vítězů

Výborná 1,CAC,Klubový vítěz,BOB  Ch.DIANA Bohemia Regent (CH.Chrám Kvítko x Alida z Alenčiny zahrádky),ch.Ing.I.Koubová,m.G.+T.Merkx,NL 

Výborná 2,res.CAC  Ch.POLIANA POLKA des Hauterurs de la Sole (Hop Laraff x Natassia Nadja des h. de la Sole),ch.+m.A.Montanes,F

Výborná 3  Ch.APOLENKA Orest Kalimera (CH.Orest Ginöch's Kvítko x Záře Kvítko),ch.J.Hradecká, m.R.Kolářová

Výborná 4  Ch.NYMFA Kalifa Bohemica (Lišák del Monte de Haya x Idea Kalifa Bohemica),ch.K.Seberová,m.Seberová+M.Fryc

tř.veteránů

Výborná 1,Nejlepší veteránka  ALIDA z Alenčiny zahrádky (Frederic zum Licht.Hof x Charta Kirké),ch.A.Hegedüsová, m.MVDr.F.Kouba

Výborná 2  LÁSKA Kvítko (Ben Prášek x Gracia zum Licht.Hof),ch.J.Paulínová, m.G.+T.Merkx,NL

čestná třída

ABBA Melina Bohemica (Ben Prášek x Fauna Kvítko),ch.L.Machaňová,m.S.Atter,UK

Ch.BLATOUCH Hamentashen (Lotr Kvítko x Amazonka Šárecký lev),ch.+m.P.Urban

CHÁN Bohemia Regent (Alfons Kvítko x Dorota Bohemia Regent)ch.Ing.I.Koubová,m.J.Havrda

Memoriál  Františka Horáka

1. ABBA Melina Bohemica (S.Atter)

2. DIANA Bohemia Regent (G.+T.Merkx)

3. BERENIKA Pibaro (M.Weser)