DNY ČESKÉHO TERIÉRA 2004

 

KLUBOVÁ VÝSTAVA

MĚLNÍK 2.5.2004 

Rozhodčí František Polehňa (CZ)

fotografie zaslali  p.Ptáček,J.Hradecká,J.Mayer

PSI

tř.štěňat

Velmi nadějný   FALCO Melina Bohemica (Amor Melina Bohemica x Borina Melina Bohemica),ch.+m.L.Žáková

 

tř.dorostu

Velmi nadějný   LUCKY of Bumble-Bee Castle (Danny of Bumble-Bee Castle x Zina Star of Bumble-Bee Castle),ch.+m.A.+J.Hummel,D

tř.mladých

Výborný 1.,CAJC, Klubový vítěz mladých  AGBAR Pibaro (Amor Melina Bohemica x Alpina Kvítko),ch.P.Panýrek,m.B.Hemzalová

Výborný 2.  Stardust SPICK'N SPAN (Amur Jelení jezírko x Highnoon vom Lichtblick),ch.+ m.E.+S.Schmieder,D

Výborný 3. ENZO Melina Bohemica (Amor Melina Bohemica x Borina Melina Bohemica)ch.L.Žáková,m.E.Vrabcová

Velmi dobrý 4. CHLAPÍK Kvítko (Vítěz Kvítko x Undine of Bumble-Bee Castle)ch.J.Paulínová,m.P.Paulín

mezitřída

Výborný 1.,CAC  ORY Kalifa Bohemica (Lišák del Monte de Haya x Johanka Kalifa Bohemica),ch.+m.K.Seberová

Výborný 2.  Garex BORIVOJ (Zeus of Bumble-Bee Castle x Xi-Xa Kvítko),ch.MUDr.Hajnová,m.J.Stehnová

Výborný 3.  DASCO of the Porkwood Heath (Cantabile Puccini x Nevinná Ginöch's Kvítko),ch.G.Merkx, m.A.+P.Wilderom,NL

tř.otevřená

Výborný 1.,CAC,Klubový vítěz,BOB  CHÁN Bohemia Regent (Alfons Kvítko x Dorota Bohemia Regent)ch.Ing.Koubová,m.J.Havrda

 

Výborný 2.,res.CAC  BLATOUCH Hamentashen (Lotr Kvítko x Amazonka Šárecký lev),ch.+m.P.Urban

Výborný 3.  CESKO of the Porkwood Heath (Cantabile Puccini x Diana Bohemia Regent),ch.+m.G.+T.Merkx

Výborný 4.  HENRY Bohemia Regent ( ICH.Cyril Bohemia Regent x Alexandra-Auguste v.Romanov z Č.d.),ch.Ing.Koubová,m.M.Machníková

Výborný  OREL del Monte de Haya (Resinous Blue Admiral x Dainty's Dare Me Not),ch.Ing.Petrusová,m.Z.Oberthor

Výborný  CHRIS Bohemia Regent (Alfons Kvítko x Dorota Bohemia Regent),ch.Ing.Koubová,m.Ing.L.Klička Csc.

Velmi dobrý  BÁRT ze Zlatého Antoníčku (Cesko Vankatter CS x Ajda ze Zlatého Antoníčku),ch.V.Grof,m.O.Škoda

tř.vítězů

Výborný 1. CAC   VÍTĚZ Kvítko (ch.+m.J.Paulínová)

Výborný 2.,res.CAC  Bellsweet's NIGHT CAP (Cantabile Nadir x Svobodas Evelina),ch.L.Svebeck+S.Johansson,m.F.+M.Baklarz,D

Výborný 3.  ALEX Orest Kalimera (Orest Ginöch's Kvítko x Záře Kvítko),ch.J.Hradecká,m.K.Seberová

 

FENY

tř.štěňat

Velmi nadějná  BERENIKA Pibaro (Vítěz Kvítko x Alpina Kvítko),ch.P.Panýrek,m.M.Weser+Panýrek

Velmi nadějná  FATIMA Melina Bohemica (Amor Melina Bohemica x Borina Melina Bohemica),ch.+m.L.Žáková

tř.dorostu

Velmi nadějná 1.  CÁCORA z Hlubiny (Alfons Kvítko x Alida Vnučka z Hlubiny),ch.+m.J.Kuntová

Velmi nadějná 2.  LUNA of Bumble-Bee Castle (Danny of B.-B.C x Zina Star of B.-B.C.),ch.+m.A.+J.Hummel,D

Velmi nadějná 3.  ATIKA Netolická obora (Alfons Kvítko x Fuchsie Kvítko),ch.H.Matějeková,m.J,Mayer

Velmi nadějná 4.  SWEET LITLE SEILA von Blockrus (Bellsweet's Night Cap x Stardust She's the One),ch.+m.F.+m.Baklarz,D

Velmi nadějná  Garex CECÍLIE (Zeus of B.-B.C. x Xi-Xa Kvítko),ch.+m.MUDR.G.Hajnová,NL

Velmi nadějná  KNĚŽNA Kvítko (Ideal Lovu zdar v.Klanovice x Pálava Ginöchs Kvítko),ch.J.Paulínová,m.G.+T.Merkx,NL

tř.mladých

Výborná 1.,Klubový vítěz mladých  INTRIKA Kvítko (Black Melina Bohemica x Xantia Kvítko),ch.J.Paulínová,m.I.Chmelařová

Výborná 2.  Stardust SYMPHONY IN BLUE (ICH.Amur Jelení jezírko x Highnoon vom Lichtblick),ch.+m.E.+S.Schmieder,D

Výborná 3.  IRIS Bohemia Regent (Alfons Kvítko x Dorota Bohemia Regent),ch.Ing.Koubová,m.I.Marčíková

Výborná 4.  CHYTRÁ Kvítko (CH.Vítěz Kvítko x Undine of B.-B.C.),ch.J.Paulínová,m.R.Veselý

Výborná  AISHA Pibaro (CH.Amor Melina Bohemica x ICH.Alpina Kvítko),ch.P.Panýrek,m.M.Truksa

Velmi dobrá  CHVOJKA Kvítko (CH.Vítěz Kvítko x Undine of B.-B.C.),ch.J.Paulínová,mB.Krejčí

mezitřída

Výborná 1. CAC   LASICKA von Klanovice (Cantabile Nadir x Cena von Klanovice),ch.+m.M.+K.Pospich,D

Výborná 2.,res.CAC  SHESSIERA Palmis-Klanovice (Major Mitras Palmis x Jitrenka Lovu zdar v.Klanovice),ch.Palmblad,m.K.Schlenker,D

Velmi dobrá 3.  CILKA ze Zlatého Antoníčku (Blatouch Hamentashen x Dita Vankatter),ch.V.Grof,m.Ing.H.Baudisová

tř.otevřená

Výborná 1.,CAC  FREZIE Kvítko (Ideal Lovu zdar v.Klanovice x Undine of B.-B.C.)ch.J.Paulínová,m.F.+M.Baklarz,D

Výborná 2.,res.CAC  CESKA of the Porkwood Heath (CH.Cantabile Puccini x CH:Diana Bohemia Regent),ch.+m.G.Merkx,NL

Výborná 3.  EKIPA Kvítko (Satan Kvítko x CH.Chyba Kvítko),ch.+m.J.Paulínová

Výborná 4.  CHARTA Bohemia Regent (Alfons Kvítko x Dorota Bohemia Regent),ch.Ing.I.Koubová, m.P.Urban

Výborná   ALIDA VNUČKA z Hlubiny (Orest Ginöch's Kvítko x Cinda Bohemia Regent),ch.+m.J.Kuntová

Výborná   APOLENKA Orest Kalimera (CH.Orest Ginöch's Kvítko x Záře Kvítko),ch.J.Hradecká, m.R.Kolářová

Výborná   ASTRA Kvítko (CH.Chrám Kvítko x Ofelie Ginöch's Kvítko),ch.J.Paulínová, m.M.Těsnohlídková)

Výborná  CECILKA z Novomlýnské přehrady (Dobrák Kvítko x Fery Bohemia Genao),ch.MVDr.P.Mičan,m.J.Bílková

Výborná   DORIANA Melina Bohemica (cXaver Kvítko x Borina Melina Bohemica),ch.+m.L.Žáková

Velmi dobrá  AZALKA Orest Kalimera (CH.Orest Ginöch's Kvítko x Záře Kvítko),ch.J.Hradecká, m.P.Hrůza

Velmi dobrá  DAISY z Vrculky (Lotr Kvítko x Beta z Lontu),ch.A.Košinová,m.Ing.D.Juřicová

tř.vítězů

Výborná 1.,CAC,Klubový vítěz  ICH.ALPINA Kvítko (CH.Chrám Kvítko x Ofelie Ginöch's Kvítko),ch.J.Paulínová,m.P.Panýrek 

tř.veteránů

Výborná 1.  ALIDA z Alenčiny zahrádky (ch.A.Hegedüsová, m.MVDr.F.Kouba)

Výborná 2.  FAUNA Kvítko (ch.J.Paulínová, m.L.Žáková)

čestná třída

ICH.FELIX Monib z Vinohrad (ICH.Boss z Lontu x ICH.Berta Monib),ch.+m.M.Klbik

ELSA Bohemia Regent (ICH.Cyril Bohemia Regent x Alexandra-Auguste v.Romanow z Č.d.),ch.+m.MVDr.F.Kouba

ICH.XI-XA  Kvítko (CH.Ben Prášek x Aretka Jakaty)ch.J.Paulínová,m.MUDr.G.Hajnová,NL

Memoriál  Františka Horáka

1. ALPINA Kvítko (P.Panýrek)

2. EKIPA Kvítko (J.Paulínová)

3. BERENIKA Pibaro (Weser+Panýrek)

 

Memoriál Josefa Bierhanzla

1.CECILKA z Novomlýnskén přehrady (J.Bílková)

2. CHÁN Bohemia Regent (J.Havrda)

3.  ASTRA Kvítko (M.Těsnohlídková) 

 

Šampion pro krásu a výkon

CHÁN BOHEMIA REGENT (J.Havrda)