INTERRA 2009

Bratislava (SK) 8.10.2009

Rozhodčí pan František Szalai (SK)

Výsledky a foto M.Urbanová

   

PSI

tř.mladých

Výborný 1,CAJC, Junior Interra Winner   INU CO Hamentashen (Angel Eyes Day Break x Ch.Charta Bohemia Regent),ch.+m.P.Urban,CZ

Výborný 2   IÁSÓN Monib z Vinohrad (Ignor Zlatá Chara x Héró Monib z Vinohrad),ch.+m.M.Klbik+O.Šimoník,CZ

mezitřída

Výborný 1, CAC  Dion's BOHEMIAN JAZZ (A Jednak Yankee x Malina von Klanovice),ch.+m.E.Rahamägi,EST

Výborný 2, res.CAC   LOTUS Zlatá Chara (Ignor Zlatá Chara x Dixie Bohemia Kamire),ch.R.Jahodová,m.Ing.V.Ďurčík,SK

Výborný 3   CESKY SEN des Petits Roys de Mae (Tchekov II des Hauteurs de la Sole x Cicolina Sisi Blackguards),ch.+m.Royer A.+R.,F

Velmi dobrý 4  YANUADISI CHOCTAW del Caviano (Elias Boheme van Bodasca x Cyrybyrykokkola del Caviano),ch.+m.M.di Battilani,I

tř.otevřená

Výborný 1,CAC  ANYZ TABAT Taky (Garex Borivoj x Chudobka Tabat),ch.K.Obermajer,m.MUDr.G.van Ruiten Hajnová,NL

tř.šampionů

Výborný 1,CAC, Interra Winner  ANGEL EYES Day Break (Chlapik Kvitko x Pohoda Kvítko),ch.M.Dziemidowicz,m.manž.Juřicovi,CZ

Výborný 2,res.CAC  ESCLUSIVAMENTEPERILBIBO del Caviano (Vanek des Hauteurs de la Sole x Devilsbridge Kristal),ch.M.Battilani,m.F.Mattioli,I

Výborný 3  DRACEK of Cesky Dream's (Zeus of Bumble-Bee Castle x Dáma Kvítko),ch.M.Weser,m.O.Gorbatsjova,EST

Výborný 4   TCHEKOV II des Hauteurs de la Sole (Gobelin Tabat x Poliana Polka des Hauteurs de la Sole),ch.A.Montanes,m.R.Royer,F

Výborný  SPIRITO LIBERO del Caviano (Vanek des Hauteurs de la Sole x Hadelaide),ch.+m.M.di Battilani,I 

tř.veteránů

Výborný 1,Interra Veteran Winner   ICh.ZEUS of Bumble-Bee Castle (Amur Jelení jezírko x Wanka of Bumble-Bee Castle),ch.A.+J.Hummel,m.M.Weser,D

FENY

tř.mladých

Výborná 1,CAJC, Junior Interra Winner   DÁLAVA od Fontánky (Angel Eyes Day Break x Hluchavka Hamentashen),ch.+m.Ing.D.Juřicová,CZ

Výborná 2  SKALKA von Klanovice (Fantastic Filou von Edith's Blumeninsel x Lasicka von Klanovice),ch.M.Pospich,m.S.Demchenko,RUS

mezitřída

Výborná 1, CAC  YWETTA Kalifa Bohemica (Resinous Blue Admiral x Santa Magor Kalifa Bohemica),ch.K.Seberová,m.I.Zwyrtková,CZ

Výborná 2, res.CAC   CHEYENNE vom Blockhaus (Ulzana vom Blockhaus x Xantia vom Blockhaus),ch.M.+F.Baklarz,m.S.Demchenko,RUS

Výborná 3  QUESTIONE DI FEELING del Caviano (Vanek des Hauteurs de la Sole x Wonderfulwhaykhyy),ch.+m.M.di Battilani,I

tř.otevřená

Výborná 1,CAC,Interra Winner, BOB  CHUNDELKA Hamentashen (Xaver Kvítko x Ch.Charta Bohemia Regent),ch.+m.P.Urban,CZ

tř.šampionů

Výborná 1,CAC   Ch.VICTORIA de Kibefa (Tchekov II des Hauteurs de la Sole x Sabrina de Kibefa),ch.N.Doucedame,m.S.Melzer,F

Výborná 2,res.CAC  Ch.MALINA von Klanovice (Zeus of Bumble-Bee Castle x Lasicka von Klanovice),ch.M.Pospich,m.E.Rahamägi,EST

tř.veteránů

Výborná 1,Interra Veteran Winner   DAISY z Vrculky (Lotr Kvítko x Beta z Lontu),ch.A.Košinová,m.Ing.D.Juřicová,CZ

 

Fena DÁLAVA od Fontánky splnila podmínky pro udělení titulu JUNIORCHAMPION SK, fena DAISY z Vrculky splnila podmínky pro udělení titulu VETERÁN CHAMPION SK.