DNY ČESKÉHO TERIÉRA 2003

 

KLUBOVÁ VÝSTAVA

HRUŠTICE 4.5.2003 

Rozhodčí D.Geblerová

fotografie zaslali  P.Urban, G.Hajnová

PSI

tř.dorostu

Velmi nadějný 1., Best puppy  CHULIGÁN Zlatá Chara (ch.+m.R.Chamerová-Jahodová)

Chuligan Zlata Chara

tř.mladých

Výborný 1.,CAJC, Klubový vítěz mladých  ALEX Orest Kalimera (ch. J.Hradecká, m.K.Seberová)

Alex Orest Kalimera

Výborný 2.  HIGHLANDER of Bumble-Bee Castle  (ch.A.Hummel, m.A.+T. Hofmann,D)

Highlander of Bumble-Bee Castle

Výborný 3.  DASCO of the Porkwood Heath (ch.G.Merkx, m.A.+P.Wilderom,NL)

Výborný 4. CHÁN Bohemia Regent (ch.Ing.I.Koubová, m.Havrdovi)

Chán Bohemia Regent

mezitřída

Výborný 1.,CAC  OREL del Monte de Haya (ch.Ing.H.Petrusová, o.Z.Oberthor)

Orel del Monte de Haya

Výborný 2.,res.CAC  CESKO of the Porkwood Heath (ch.+m.G.Merkx,NL)

Velmi dobrý 3.  DIBLÍK Hamentashen (ch.P.Urban, m.J.Klokočková)

Diblík Hamentashen

Velmi dobrý 4.  DANNY of Bumble-Bee Castle (ch.+m.A.+J.Hummel,D)

tř.otevřená

Výborný 1. CAC   VÍTĚZ Kvítko (ch.+m.J.Paulínová)

Vítěz Kvítko

Výbotný 2.,res.CAC  BRUT z Hlubiny (ch.J.Kuntová, m.T.+R.Říhovi)

Výborný 3.  BONN z Hlubiny (ch.J.Kuntová, m.B.Hemzalová)

Bonn z Hlubiny

Velmi dobrý 4.  HENRY Bohemia Regent (ch.Ing.I.Koubová, m.Machníková)

Henry Bohemia Regent

Velmi dobrý  BLATOUCH Hamentashen (ch.+m.P.Urban)

Blatouch Hamentashen

tř.vítězů

Výborný 1.,CAC,Klubový vítěz   ICH.OREST Ginöch's Kvítko (ch.J.Paulínová, m.P.Hradecký)

Orest Ginöch's Kvítko

Výborný 2.,res.CAC  CH.BLACK Melina Bohemica (ch.+m.L.Žáková)

Výborný 3.  HEROLD Bohemia Regent (ch.Ing.I.Koubová, m.B.Bláhová)

Výborný 4.  ICH.ZULU of Bumble-Bee Castle (ch.A.Hummel, m.K.Eckstrom,USA)

Zulu of Bumble-Bee Castle

tř.veteránů

Výborný 1.  CHRÁM Kvítko (ch.+m.J.Paulínová)

Chrám Kvítko

 

FENY

tř.dorostu

Velmi nadějná 1.  Garex BARONKA of Cesky Dream's (ch.G.Hajnová, m.M.Weser,D)

Garex Baronka of Cesky Dream's

tř.mladých

Výborná 1. CAJC,Klubový vítěz mladých  APOLENKA Orest Kalimera (ch.J.Hradecká, m.R.Kolářová)

Apolenka Orest Kalimera

Výborná 2.  CHARTA Bohemia Regent (ch.Ing.I.Koubová, m.P.Urban)

Charta Bohemia Regent

Výborná 3. AZALKA Orest Kalimera (ch.J.Hradecká, m.P.Hrůza)

Velmi dobrá 4.  HONEY-SWEET of Bumble-Bee Castle (ch.A.+J.Hummel, m.A.+T.Hofmann,D)

Velmi dobrá  NELINKA Kalifa Bohemica (ch.+m.K.Seberová)

mezitřída

Výborná 1. CAC   CIBULKA Melina Bohemica (ch.L.Žáková, m.K.Czaplicka,PL)

Cibulka Melina Bohemica

Výborná 2.  CESKA of the Porkwood Heath (ch.+m.G.Merkx,NL)

Ceska of the Porkwood Heath

Výborná 3.  DORIANA Melina Bohemica (ch+m.L.Žáková)

Doriana Melina Bohemica

tř.otevřená

Výborná 1. CAC  ALIDA VNUČKA z Hlubiny (ch.+m.J.Kuntová)

Alida Vnučka z Hlubiny

Výborná 2.,res.CAC  HÁTA Bohemia Regent (ch.+m.Ing.I.Koubová)

Háta Bohemia Regent

Výborná 3.  EKIPA Kvítko (ch.J.Paulínová, m.G.Merkx,NL)

Ekipa Kvitko

Výborná 4.  ASTRA Kvítko (ch.J.Paulínová, m.M.Těsnohlídková)

Výborná  AGÁTA z Hlubiny (ch.J.Šišková, m.S.Pluhařová)

Výborná  BÁRA Krumbau (ch.+m.P.Schieszlová)

Bára Krumbau

Výborná  GABI Monib z Vinohrad (ch.M.Klbik, m.L.Ptáčková)

Velmi dobrá  BERYNA ze Zlatého Antoníčku (ch.V.Grof, m.S.Hartigová)

Beryna ze Zlatého Antoníčku

tř.pracovní

Výborná 1.,CAC,Klubový vítěz,BOB  ELSA Bohemia Regent (ch+m.Ing.I.Koubová)

Elsa Bohemia Regent

Velmi dobrá 2.  ADOREA Bohemia Kamire (ch.Ing.I.Kalná, m.I.Kafka)

tř.vítězů

Výborná 1.,CAC  XENA of Bumble-Bee Castle (ch.A.+J.Hummel, m.M.Wesser,D)

Výborná 2.,res.CAC  DIANA Bohemia Regent (ch.MVDr.F.Kouba, m.G.Merkx,NL)

Výborná 3.  PÁLAVA Ginöch's Kvítko (ch.+m.J.Paulínová) 

tř.veteránů

Výborná 1.  ALIDA z Alenčiny zahrádky (ch.A.Hegedüsová, m.MVDr.F.Kouba)

Alida z Alenčiny zahrádky

Výborná 2.  LÁSKA Kvítko (ch.J.Paulínová, m.G.Merkx,NL)

Výborná 3.  FAUNA Kvítko (ch.J.Paulínová, m.L.Žáková)

čestná třída

AMOR Melina Bohemica (ch.+m.L.Žáková)

CYRIL Bohemia Regent (ch.MVDr.F.Kouba, m.Polišenští S.+J.)

EGON Bohemia Regent (ch.MVDr.F.Kouba, m.Polišenští S.+J.)

LOTR Kvítko (ch.+m.J.Paulínová)

ZEUS of Bumble-Bee Castle (ch.A.+J.Hummel, m.M.Wesser,D)

BORINA Melina Bohemica (ch.+m.L.Žáková)

CORA Bohemia Regent (ch.MVDr.F.Kouba, m.P.Schieszlová)

ZÁŘE Kvítko (ch.J.Paulínová, m.J.Hradecká)

Memoriál  Františka Horáka

1. HÁTA Bohemia Regent (Ing.I.Koubová)

2. VÍTĚZ Kvítko (J.Paulínová)

3. ELSA Bohemia Regent (Ing.I.Koubová)

 

Memoriál Josefa Bierhanzla

1.ADOREA Bohemia Kamire (I.Kafka)

2. Cesco of Porkwood Heath (G.Merkx,NL)

3.  AGÁTA z Hlubiny (S.Pluhařová)

4. DAISY z Vrculky (D.Juřicová)

CHÁN Bohemia Regent (Havrdovi) 

 

Šampion pro krásu a výkon

CESKO of the Porkwood Heath (ch.+m.G.Merkx,NL)