DNY ČESKÉHO TERIÉRA 2013

 

KLUBOVÁ VÝSTAVA KCHČT

Hrdoňov 12.5.2013  

Rozhodčí Bc.V.Tichá (CZ)

Jaspis Sisi Blackguards

 

PSI  

Třída dorostu

VN1   FOREST Orest Kalimera (Nick Bohemia Regent x Casandra Orest Kalimera),ch.+m.J.Hradecká

VN2  Norkinstein CHARLIE CHAPLIN (Iásón Monib z Vinohrad x Magie Zlatá Chara),ch.E.Afanasyeva,m.O.Mansurova

Třída mladých

V 1,CAJC, KVM   DANGER of Bumble-Bee Castle (Tobi of Bumble-Bee Castle x Wild Angel of Bumble-Bee Castle),ch.+m.A.+J.Hummel

VD 2   KRTEČEK Kalifa Bohemica (Sobec von Klanovice x Wilma Kalifa Bohemica),ch.K.Seberová,m.Ing.J.Barošová

VD 3   Ridley ULICNIK (Milenkaœ Hector in Act Four x Královna Kvítko),ch.S.Atter,m.P.+J.Dooner

Mezitřída

VD 1    GALÁN od Fontánky (Nick Bohemia Regent x Dálava od Fontánky),ch.D.Juřicová,m.Ing.V.Bäumel

VD 2   FARCIOCH Day Break (Cassius Pibaro x Pohoda Kvítko),ch.M.Dziemidowicz,m.B.Hemzalová

Třída otevřená

V 1, CAC    FLÁM od Fontánky (Anýz Tabat Taky x Dálava od Fontánky),ch.D.Juřicová,m.G.Sedláková

 V 2,res.CAC  GRAFIT Netolická obora (Cassius Pibaro x Doubravka Netolická obora),ch.+m.H.Matějeková

V 3   KVITKOŒ KLUCEK of Cesky Dreamœ (Icko of Cesky Dreamœ x Berenica Pibaro),ch.M.Weser,m.J.Paulínová

 VD 4  FLERET Netolická obora (Janek Melina Bohemica x Doubravka Netolická obora),ch.H.Matějeková,m.Š.Přibylová

Třída pracovní

V 1,CAC,KV,Nejlepší pes,BOB   JASPIS Sisi Blackguards (Livius Zlatá Chara x Fialka Sisi Blackguards),ch.S.Hartigová,m.M.Topil

Třída vítězů

V 1,CAC   Ch.IÁSÓN Monib z Vinohrad (Ignor Zlatá Chara x Héró Monib z Vinohrad),ch.M.Klbik,m.Klbik+Šimoník

V 2,res.CAC   ELÁN Orest Kalimera (Nick Bohemia Regent x Casandra Orest Kalimera),ch.J.Hradecká,m.S.Schmieder

V 3  Norkinstein ZOYDBERG (Inu Tak Hamentashen x Amazonka Šedý drak),ch.E.Afanasyeva,m.S.Afanasyev

VD 4   KOUKOL Hamentashen (Inu Co Hamentashen x Chundelka Hamentashen),ch.P.Urban,m.Mgr.J.Vacková


 

Třída veteránů

 V1  Ch.AGBAR Pibaro (Amor Melina Bohemica x Alpina Kvítko),ch.P.Panýrek,m.B.Hemzalová

V2   C.I.B. RAMSES vom Lichtblick (Daintyœ Quincy Spider x Isadora von Klanovice),ch.U.Pignon,m.Ch.+J.Bosch


FENY

Třída štěňat

VN 1    LENICKA of Cesky Dreamœ (Kvitkoœ Klucek of Cesky Dreamœ x Evita Orest Kalimera),ch.M.Weser,m.H.Westergaard Poulsen

N 2    FANNY GIRL of Bumble-Bee Castle (Byron of Bumble-Bee Castle x Wild Angel of Bumble-Bee Castle),ch.+m.A.+J.Hummel

Třída dorostu

VN 1  Norkinstein CHERRY (Iásón Monib z Vinohrad x Magie Zlatá Chara),ch.E.Afanasyeva,m.S.Afanasyev



VN 2    Silver Nuggetœ HRABENKA (Elán Orest Kalimera x Violetta of Bumble-Bee Castle),ch.L.Ott,m.M.A.Hurst

VN 3    Silver Nuggetœ HANKA (Elán Orest Kalimera x Violetta of Bumble-Bee Castle),ch.L.Ott,m.A.+J.Hummel

VN 4    XANADU Laraff (Idol Bohemia Regent x Sarinka Laraff),ch.L.Raffai,m.S.+E.Schmieder

Třída mladých

V 1,CAJC,KVM,BOJ   HAŠLERKA od Fontánky (Livius Zlatá Chara x Hluchavka Hamentashen),ch.Ing.D.Juřicová,m.P.Urban

V 2    GUMIČKA od Fontánky (Nick Bohemia Regent x Dálava od Fontánky),ch.+m.Ing.D.Juřicová

V 3   HOUSENKA od Fontánky (Livius Zlatá Chara x Hluchavka Hamentashen),ch.Ing.D.Juřicová,m.Z.Šírová

VD 4   HOBLINKA od Fontánky (Livius Zlatá Chara x Hluchavka Hamentashen),ch.Ing.D.Juřicová,m.F.Švarc

D   LEVANDULE Hamentashen (Arny z Novorychnovska x Chundelka Hamentashen),ch.P.Urban,m.Mgr.J.Vacková

Mezitřída

VD 1   Kilbarchanœ AVIAJA (Ridley Tomas x Rossau Time Tell at Kilbarchan),ch.H.Moffatt,m.H.Moffat,K.Toftkjaer

VD 2    GALÁNKA od Fontánky (Nick Bohemia Regent x Dálava od Fontánky),ch.Ing.D.Juřicová,m.K.Eckström

Třída otevřená

 V 1,CAC    GALINA of Cesky Dreamœ (Cipek of Cesky Dreamœ x Alenka Klanovice of Cesky Dreamœ),ch.M.Weser,m.H.Westergaard Poulsen

V 2,res.CAC   Bju Marshi GLAMOUR EYEFUL (Racek von Klanovice x Cheyenne vom Blockhaus),ch.+m.S.Demchenko

V 3    CRANBERRY Karolita  (Dyk ze Zlatého Antoníčku x Arka od Dračí uličky),ch.M.Barabančík,m.J.Hildprandt

V 4  Stardust VENDULA by Klanovice (Fantastic Filou von Edithœ Blumeninsel x Stardust Soraya Jolie),ch.S.+E.Schmieder,m.S.Schmieder

VD   Stardust VESNA by Klanovice (Fantastic Filou von Edithœ Blumeninsel x Stardust Soraya Jolie),ch.S.Schmieder,m.Ch.+J.Bosch

VD    ANDĚLKA Tab At Takytak (Angel Eyes Day Break x Chudobka Tabat),ch.D.Juroška,m.Š.Přibylová



Třída vítězů

V 1, CAC,KV   Ch.Ridley PAMATKA (Milenkaœ Hector in Act Four x Královna Kvítko),ch.+m.S.Atter

V 2,res.CAC    CESMÍNA Karolita  (Dyk ze Zlatého Antoníčku x Arka od Dračí uličky),ch.M.Barabančík,m.H.Bilíková

Třída veteránů

 V 1,BOV,Nejlepší fena  Ch.ZÁŘE Kvítko (Chrám Kvítko x Kulička Ginoch´s Kvítko),ch.J.Paulínová,m.J Hradecká

V 2    EKIPA Kvítko (Satan Kvítko x Chyba Kvítko),ch.+m.J.Paulínová

V 3    Ch.BEAUTY Pibaro (Vítěz Kvítko x Alpina Kvítko),ch.P.Panýrek,m.K.Toftkjaer

V 4   AZALKA Orest Kalimera (Orest Ginoch´s Kvítko x Záře Kvítko),ch.J.Hradecká,m.P.Hrůza

 

MEMORIÁL Fr.Horáka

1.  Ridley PAMATKA (S.Atter)  

2.  GALINA of Cesky Dreamœ (H.Westergaard Poulsen)  

3.  FLÁM od Fontánky (G.Sedláková)  

MEMORIÁL J.Bierhanzla

1.  CRANBERRY Karolita (S.Hildprandtová)  

2.  AGÁTA Pyrop (M.Urbanová)  

3.  Ridley ULICNIK (P.Dooner)  

CHOVATELSKÁ SKUPINA

1.  od Fontánky (Ing.D.Juřicová)  

CENA ČESKÉHO TERIÉRA

Nejlepší jedinec v majetku chovatele

Norkinstein CHERRY (S.Afanasyev)