DNY ČESKÉHO TERIÉRA 2012

 

KLUBOVÁ VÝSTAVA KCHČT

Hrdoňov 6.5.2012  

Rozhodčí Ing.Hana Petrusová (CZ)

Výsledky  a foto M.Urbanová

PSI  

Třída mladých

V 1,CAJC, KVM    GRAFIT Netolická obora (Cassius Pibaro x Doubravka Netolická obora),ch.+m.H.Matějeková

V 2    ANDĚL TAB AT Takytak (Angel Eyes Day Break x Chudobka Tabat),ch.+m.D.Juroška

VD 3   KOUKOL Hamentashen (Inu Co Hamentashen x Chundelka Hamentashen),ch.P.Urban,m.Mgr.J.Vacková

Mezitřída

V 1, CAC, KV    FLÁM od Fontánky (Anýz Tabat Taky x Dálava od Fontánky),ch.D.Juřicová,m.G.Sedláková

V 2, res.CAC   BYRON of Bumble-Bee Castle (Wolf the Wizard of Bumble-Bee Castle x Violetta of Bumble-Bee Castle),ch.+m.A.+J.Hummel

V 3   KVITKOŒ KLUCEK of Cesky Dreamœ (Icko of Cesky Dreamœ x Berenica Pibaro),ch.M.Weser,m.J.Paulínová

VD 4    BENJAMIN OD Irish Angel (Janek Melina Bohemica x Celebrita Orest Kalimera),ch.R.Kopová,m.Z.Petrák

VD    ACE THE KING of Lulu Island (Milenkaœ Hector in Act Four x Nadherna Nina Ridley),ch.L.Kapustina,m.S.Atter,K.Toftkaer


Třída otevřená

V 1, CAC    Estet Classic BOLIVAR (Dracek of Cesky Dreamœ x Chandra of Cesky Dreamœ),ch.Gorbatsova,Kasemets,m.J.Rusby,D.Grant

V 2,res.CAC   ELÁN Orest Kalimera (Nick Bohemia Regent x Casandra Orest Kalimera),ch.J.Hradecká,m.S.Schmieder

V 3  Norkinstein ZOYDBERG (Inu Tak Hamentashen x Amazonka Šedý drak),ch.+m.S.Afanasyev

VD 4   BAHEE of Bumble-Bee Castle (Wolf the Wizard of Bumble-Bee Castle x Violetta of Bumble-Bee Castle),ch.A.+J.Hummel,m.K.+A.Lange



Třída vítězů

V 1   Oneva EDUARD MALSVILLE (Lastarean Dufek x Cristy na of Cesky Dreamœ for Oneva),ch.D.Newman-Bright,m.S.Atter

D   GANNY of Cesky Dream's (Cipek of Cesky Dream's x Alenka-Klanovice of Cesky Dream's),ch.M.Weser,m.A.Kiss

Třída veteránů

 D  LEIMEN of Bumble-Bee Castle (Danny of Bumble-Bee Castle x Zina Star of Bumble-Bee Castle),ch.A.+J.Hummel,m.K.+A.Lange

D   C.I.B. RAMSES vom Lichtblick (Daintyœ Quincy Spider x Isadora von Klanovice),ch.U.Pignon,m.Ch.+J.Bosch


FENY

Třída dorostu

VN 1    DY PRINCESS of Bumble-Bee Castle (Tobi of Bumble-Bee Castle x Wild Angel of Bumble-Bee Castle),ch.A.+J.Hummel,m.K.+A.Lange



N 2    Kilbarchanœ AVIAJA (Ridley Tomas x Rossau Time Tell at Kilbarchan),ch.H.Moffatt,m.H.Moffat,K.Toftkjaer

Třída mladých

V 1,CAJC,KVM,BOJ   Stardust VESNA by Klanovice (Fantastic Filou von Edithœ Blumeninsel x Stardust Soraya Jolie),ch.S.Schmieder,m.Ch.+J.Bosch

V 2    CESMÍNA Karolita  (Dyk ze Zlatého Antoníčku x Arka od Dračí uličky),ch.M.Barabančík,m.H.Bilíková

V 3   Stardust VENDULA by Klanovice (Fantastic Filou von Edithœ Blumeninsel x Stardust Soraya Jolie),ch.S.+E.Schmieder,m.S.Schmieder

VD 4   AMARELKA del Monte de Haya (Grancek Early One Morning x Xara Kalifa Bohemica),ch.Ing.Petrusová,m.D.Petříková

Mezitřída

V 1, CAC    FÚRIE od Fontánky (Anýz Tabat Taky x Dálava od Fontánky),ch.D.Juřicová,m.R.Shánělová

V 2, res.CAC   FORTUNA Netolická obora (Janek Melina Bohemica x Doubravka Netolická obora),ch.H.Matějeková,m.A.Kiss

Třída otevřená

 V 1,CAC,KV    BELINA of Bumble-Bee Castle (Wolf the Wizard of Bumble-Bee Castle x Violetta of Bumble-Bee Castle),ch.A.+J.Hummel,m.R.+H.Vormann



V 2,res.CAC    MAGIE Zlatá Chara (Alex Orest Kalimera x Asia Bohemia des Hauteurs de la Sole),ch.R.Jahodová,m.S.Afanasyev

VD 3   AŠKA z Královských teras (Inu Co Hamentashen x Erlina z Hlubiny),ch.Ing.Pokorná,m.E.Hořínková

VD 4   ALBA Pyrop (Inu Co Hamentashen x Ida Melina Bohemica),ch.L.Menda,m.M.Těsnohlídková



Třída vítězů

V 1, CAC   Ch.Ridley PAMATKA (Milenkaœ Hector in Act Four x Královna Kvítko),ch.+m.S.Atter

V 2,res.CAC   FUJARA Kalifa Bohemica (Sobec von Klanovice x Santa Magor Kalifa Bohemica),ch.+m.K.Seberová

V 3   Ch.WILD ANGEL of Bumble-Bee Castle (Skywalker of Bumble-Bee Castle x Chtivá Kvítko),ch.+m.A.+J.Hummel

V 4   Stardust SORAYA JOLIE (Zidane vom Blockhaus x Highnoon vom Lichtblick),ch.S.+E.Schmieder,m.S.Schmieder



Třída veteránů

 V 1, NV, BOB  Ch.ZÁŘE Kvítko (Chrám Kvítko x Kulička Ginoch´s Kvítko),ch.J.Paulínová,m.J Hradecká

Výborná 2    EKIPA Kvítko (Satan Kvítko x Chyba Kvítko),ch.+m.J.Paulínová

Výborná 3   ASTRA Kvítko (Chrám Kvítko x Ofelie Ginoch´s Kvítko),ch.J.Paulínová,m.M.Těsnohlídková



Výborná 4    C.I.B CHARTA Bohemia Regent (Alfons Kvítko x Dorota Bohemia Regent),ch.I.Koubová,m.P.Urban

Třída čestná

Ch.IÁSÓN Monib z Vinohrad (Ignor Zlatá Chara x Héró Monib z Vinohrad),ch.M.Klbik,m.Klbik+Šimoník

Ch.INU CO Hamentashen (C.I.B.Angel Eyes Day Break x C.I.B.Charta Bohemia Regent),ch.+m.P.Urban

Ch.CASANDRA Orest Kalimera (Orest Ginoch´s Kvítko x Záře Kvítko),ch.+m.J.Hradecká

 

MEMORIÁL Fr.Horáka

1.  BELINA of Bumble-Bee Castle (R.+H.Vormann)  

2.  BYRON of Bumble-Bee Castle (A.+J.Hummel)  

3.  KVITKOŒ KLUCEK of Cesky Dreamœ (J.Paulínová)  

MEMORIÁL J.Bierhanzla

1.  FORTUNA Netolická obora (A.Kiss)  

2.  RAMSES vom Lichtblick (Ch.+J.Bosch)  

3.  CESMÍNA Karolita (H.Bilíková)  

CHOVATELSKÁ SKUPINA

1.  Stardust (S.Schmieder)  

2. of Bumble-Bee Castle (A.+J.Hummel) 

CENA ČESKÉHO TERIÉRA

Nejlepší jedinec v majetku chovatele

Ekipa Kvítko (J.Paulínová)