DNY ČESKÉHO TERIÉRA 2011

 

KLUBOVÁ VÝSTAVA KCHČT

Hrdoňov 8.5.2011  

Rozhodčí Sheila Atter (GB)

Výsledky  M.Urbanová

Foto K.Čechová, J.Hradecká,A.Danilov,S.Afanasyev

PSI  

Třída dorostu


Velmi nadějný 1    BENJAMIN OD Irish Angel (Janek Melina Bohemica x Celebrita Orest Kalimera),ch.R.Kopová,m.Z.Petrák

Velmi nadějný 2    FLÁM od Fontánky (Anýz Tabat Taky x Dálava od Fontánky),ch.D.Juřicová,m.G.Sedláková

Třída mladých


Výborný 1, CAJC, KVM    Norkinstein ZOYDBERG (Inu Tak Hamentashen x Amazonka Šedý drak),ch.+m.S.Afanasyev



Mezitřída

Výborný 1, CAC    BONO Day Break (Ory Kalifa Bohemica x Pohoda Kvítko),ch.M.Dziemidowicz,m.K.Czaplicka

Třída otevřená


Velmi dobrý 1    JCh.INU CO Hamentashen (Angel Eyes Day Break x Charta Bohemia Regent),ch.+m.P.Urban

Třída vítězů


Výborný 1, CAC, KV    C.I.B.ANGEL EYES Day Break (Chlapík Kvítko x Pohoda Kvítko),ch.M.Dziemidowicz,m.D.Juřicová

Výborný 2, res.CAC    Ch.GRANCEK Early One Morning (Grancek Dominik x Pandevour Dana at Grancek),ch.D.Grant,m.H.Petrusová

Velmi dobrý 3    Ch.FESAK of Cesky Dream´s (Cipek of Cesky Dream´s x Dáma Kvítko),ch.M.Weser,m.Š.Horáková


FENY

Třída dorostu

Velmi nadějná 1    EMILY Day Break (Ridley Obrazek x Xandra Kalifa Bohemica),ch.+m.M.Dziemidowicz

Velmi nadějná 2    FÚRIE od Fontánky (Anýz Tabat Taky x Dálava od Fontánky),ch.D.Juřicová,m.R.Shánělová

Velmi nadějná 3   BABETA OD Irish Angel (Janek Melina Bohemica x Celebrita Orest Kalimera),ch.R.Kopová,m.J.Svobodová


Třída mladých


Výborná 1, CAJC, KVM, BOJ    AMÁLKA z Odolenky (Inu Co Hamentashen x Qandra Vankat Hill),ch.R.Brázdilová,m.K.Čechová



Výborná 2    Norkinstein ZARA  (Inu Tak Hamentashen x Amazonka Šedý drak),ch.S.Afanasyev,m.A.Danilov




Třída otevřená

 Výborná 1,CAC    SAPHIRA Day Break (Chlapík Kvítko x Pohoda Kvítko),ch.+m.M.Dziemidowicz

Výborná 2,Res.CAC   ILUZE Hamentashen (Angel Eyes Day Break x Charta Bohemia Regent),ch.P.Urban,m.P.Brixi

Velmi dobrá 3    MAGIE Zlatá Chara (Alex Orest Kalimera x Asia Bohemia des Hauteurs de la Sole),ch.R.Jahodová,m.S.Afanasyev

Třída vítězů


Výborná 1,CAC, KV, BOB  Ch.CASANDRA Orest Kalimera (Orest Ginoch´s Kvítko x Záře Kvítko),ch.+m.J.Hradecká

Výborná 2, Res.CAC   Ch.POHODA Kvítko (Vítěz Kvítko x Ekipa Kvítko),ch.J.Paulínová,m.M.Dziemidowicz

Výborná 3    C.I.B HLUCHAVKA Hamentashen (Blatouch Hamentashen x Charta Bohemia Regent),ch.P.Urban,m.D.Juřicová

Výborná 4    Ch.AMAZONKA Šedý drak (Agbar Pibaro x Adlenka od Dračí uličky),ch.B.Drápalová,m.S.Afanasyev


Třída veteránů

 Výborná 1, Nejlepší veterán plemene ZÁŘE Kvítko (Chrám Kvítko x Kulička Ginoch´s Kvítko),ch.J.Paulínová,m.J Hradecká


Výborná 2    EKIPA Kvítko (Satan Kvítko x Chyba Kvítko),ch.+m.J.Paulínová

Výborná 3    C.I.B CHARTA Bohemia Regent (Alfons Kvítko x Dorota Bohemia Regent),ch.I.Koubová,m.P.Urban

Výborná 4    ASTRA Kvítko (Chrám Kvítko x Ofelie Ginoch´s Kvítko),ch.J.Paulínová,m.M.Těsnohlídková


Třída čestná


Výborná    Ch.DÁLAVA od Fontánky (Angel Eyes Day Break x Hluchavka Hamenteshen),ch.+m.D.Juřicová

 

MEMORIÁL Fr.Horáka

1.  Dálava od Fontánky (m.D.Juřicová)  

2.  Casandra Orest Kalimera (m.J.Hradecká)  

3.  Ekipa Kvítko (m.J.Paulínová)  

CHOVATELSKÁ SKUPINA

1.  Kvítko (J.Paulínová)    

CENA ČESKÉHO TERIÉRA

Nejlepší jedinec v majetku chovatele

Ekipa Kvítko (J.Paulínová)