DNY ČESKÉHO TERIÉRA 2009

 

KLUBOVÁ VÝSTAVA KCHČT

HRDOŇOV 10.5.2009  

Dalava od Fontanky BOB

Čestná třída - Ch.Charta Bohemia Regent a ICh.Agbar Pibaro 

Rozhodčí Ing. Jaroslav Kubal'a (SK)

Výsledky  M.Urbanová,D.Juřicová

Foto M.Urbanová,S.Afanasev,Ch.Bosch

PSI  

Tř.dorostu

Velmi nadějný 1    IÁSÓN Monib z Vinohrad (Ignor Zlata Chara x Héró Monib z Vinohrad),ch.+m.M.Klbik+O.Šimoník

Tř.mladých

Výborný 1,CAJC,Klubový vítěz mladých   INU CO Hamentashen (Angel Eyes Day Break x Charta Bohemia Regent),ch.+m.P.Urban

Výborný 2   INU TAK Hamentashen (Angel Eyes Day Break x Charta Bohemia Regent),ch.P.Urban,m.S.A.Afanasev,RU

Výborný 3   GANNY of Cesky Dream's (Cipek of Cesky Dream's x Alenka-Klanovice of Cesky Dream's),ch.M.Weser,m.A.+A.Kiss

   Výborný 4   YANUADISICHOCTAW del Caviano (ICH.Elias Boheme van Bodasca x Cyrybyrykokkola del Caviano),ch.+m.M.Battilani 

Mezitřída

Výborný 1,CAC   JUNIOR Melina Bohemica (Ch.Vítěz Kvítko x Fatima Melina Bohemica),ch.L.Machaňová,m.K.Kloudová

Výborný 2,res.CAC   Ridley OBRAZEK (Woodstrode Artus x Glorie Kvítko),ch.S.M.Atter,m.J.Paulínová

Velmi dobrý 3    XAM Vankat Hill (Endy Hofra x Kaisa Vankat Hill),ch.+m.K.Vaňkát

Dobrý   GRIM z Vrculky (Resinous Blue Admiral x Eliška z Vrculky),ch.A.Košinová,m.J.Pijálek

Tř.otevřená

Výborný 1,CAC   CASSIUS Pibaro (Vítěz Kvítko x Alpina Kvítko),ch.P.Panýrek,m.S.Brown

Výborný 2,res.CAC  IGNOR Zlatá Chara (Resinous Blue Admiral x Dáda z Hlubiny),ch.+m.R.Jahodová  

Výborný 3   DUDLIK of Cesky Dream's (Zeus of Bumble-Bee Castle x Dáma Kvítko),ch.M.Weser,m.A.+A.Kiss

Výborný 4  JEČMÍNEK Zlatá Chara (Resinous Blue Admiral x Pepina Kalifa Bohemica),ch.R.Jahodová,m.M.Skácel  

Výborný   ANÝZ Tabat Taky (ICh.Garex Borivoj x Chudobka Tabat),ch.K.Obermajer,m.MUDr.G.van Ruiten Hajnová

Výborný   Cantabile TEMPO (Sötnosar's Elmer x Cantabile Penelope),ch.M.Johnsson,m.L.Loikkanen

Výborný   ZIDANE vom Blockhaus (Ch.Bellsweets Night Cap x Stardust She's The One),ch.fam.Baklarz Stockheim,m.E.+S.Schmieder

Dobrý   BENJAMIN z Vítkovské zahrádky (Ory Kalifa Bohemica x Chvála Kvítko),ch.D.Slowiaczková,m.I.Wildová

Tř.pracovní

Výborný 1,CAC,Klubový vítěz   ARNY z Novorychnovska (Cyril Bohemia Regent x Lena Bohemia Regent),ch.M.Nikodým,m.J.Bachtík

   Výborný 2,res.CAC  CAVYK Netolická obora (Brut z Hlubiny x Fuchsie Kvítko),ch.H.Matějeková,m.M.Hovorka

Tř.vítězů

Výborný 1,CAC   ANGEL EYES Day Break (Chlapík Kvítko x Pohoda Kvítko),ch.M.Dziemidowicz,m.D.+M.Juřicovi

Výborný 2,r.CAC    Ch.SPIRITO LIBERO del Caviano (Vanek des Hauteurs de la Sole x Hadelaide),ch.+m.M.Battilani

Výborný 3   ICH.RAMSES vom Lichtblick (Daintys Quincy Spider x Isadora von Klanovice),ch.U.Pignon,m.J.+Ch.Bosch-Reuter

Tř.veteránů

Výborný 1,Nejhezčí veterán    ICh.OREST Ginöch's Kvítko (Dobrák Kvítko x Gazela Kvítko),ch.J.Paulínová,m.P.Hradecký

Výborný 2   Ch.BLATOUCH Hamentashen (Lotr Kvítko x Amazonka Šárecký lev),ch.+m.P.Urban 

Tř.čestná  

Výborný    ICh.AGBAR Pibaro (Amor Melina Bohemica x Alpina Kvítko),ch.P.Panýrek,m.B.Hemzalová

FENY

Tř.mladých

Výborná 1,CAJC,Klubový vítěz mladých,BOB   DÁLAVA od Fontánky (Angel Eyes Day Break x Hluchavka Hamentashen),ch.D.Juřicová,m.D.+M.Juřicovi

Výborná 2   GALINA of Cesky Dream's (Cipek of Cesky Dream's x Alenka-Klanovice of Cesky Dream's),ch.M.Weser,m.H.Westergaard Poulsen

Výborná 3   Stardust SORAYA-JOLIE (Zidane vom Blockhaus x Highnoon vom Lichtblick),ch.E.+S.Schmieder,m.S.Schmieder 

Výborná 4   FIALKA Sisi Blackguards (Alex z Vítkovské zahrádky x Aileen Sisi Blackguards),ch.+m.S.Hartigová

Výborná    BĚLA z Novorychnovska (Chlapík Kvítko x Lena Bohemia Regent),ch.M.Nikodým,m.M.Hovorka

Výborná   MAFIE Zlatá Chara (Alex Orest Kalimera x Asia Bohemia des Hauteurs de la Sole),ch.R.Jahodová,m.K.Seberová

Výborná   MAGIE Zlatá Chara (Alex Orest Kalimera x Asia Bohemia des Hauteurs de la Sole),ch.R.Jahodová,m.S.A.Afanasev

Velmi dobrá   QUESTIONE DI FEELING del Caviano (Vanek des Hauteurs de la Sole x Wonderful Whaykyy),ch.+m.M.Battilani,I

Velmi dobrá   BAJKA z Novorychnovska (Chlapík Kvítko x Lena Bohemia Regent),ch.M.Nikodým,m.M.Kácal

Mezitřída

Výborná 1,CAC   YWETTA Kalifa Bohemica (Resinous Blue Admiral x Santa Magor Kalifa Bohemica),ch.+m.K.Seberová

Výborná 2,res.CAC   LENTILKA Zlatá Chara (Ignor Zlatá Chara x Dixie Bohemia Kamire),ch.R.Jahodová,m.A.Košinová 

Výborná 3   ANABELKA Šedý drak (Agbar Pibaro x Adlenka od Dračí uličky),ch.B.Drápalová,m.MVDr.P.Košťálová 

Výborná 4   ANDĚLKA Šedý drak (Agbar Pibaro x Adlenka od Dračí uličky),ch.+m.B.Drápalová 

Velmi dobrá   ABIGEL od Velkého výra (Casper Pibaro x Rudolfína Kvítko),ch.M.Škoulová,m.Mgr.N.Priečinská 

Velmi dobrá   GERRY of the Porkwood Heath (Neklan Kvítko x Maceška Kvítko),ch.G.Merkx,m.J.Paulínová

Tř.otevřená

Výborná 1,CAC,Klubový vítěz   JCh.CHUNDELKA Hamentashen (Xaver Kvítko x Ch.Charta Bohemia Regent),ch.+m.P.Urban

Výborná 2,res.CAC   QUANDRA Vankat Hill (Tener Vankat Hill x Berryl ze Zlatého Antoníčku),ch.K.Vaňkát,m.R.Brázdilová   

Výborná 3   AMY-SUE vom Blockhaus (Vincent vom Blockhaus x Frézie Kvítko),ch.F.Baklrz,m.S.Schmidt

Výborná 4   SANTA MAGOR Kalifa Bohemica (Alex Orest Kalimera x Nymfa Kalifa Bohemica),ch.+m.K.Seberová

Velmi dobrá    KNĚŽNA Kvítko (Ideal-Lovu zdar von Klanovice x Ch.Pálava G.Kvítko),ch.J.Paulínová,m.Merkx G.+T.

Tř.vítězů

Výborná 1,CAC   Ch.HLUCHAVKA Hamentashen (Ch.Blatouch Hamentashen x Ch.Charta Bohemia Regent),ch.P.Urban,m.Ing.Juřicovi D.+M.

Výborná 2,r.CAC   Ch.Garex CECILIE (Ch.Zeus of Bumble-Bee Castle x Ch.Xi-Xa Kvítko),ch.+m.MUDr.G.van Ruiten Hajnová

Tř.veteránů

Výborná 1,Nejhezčí veterán  CRANBERRY-GLAZE vom Lichtblick (Greif Lovu zdar von Klanovice x Holly -Caine von Klanovice),ch.U.Pignon,m.J.+Ch.Bosch-Reuter

Výborná EKIPA Ginöch’s Kvítko (Satan Kvítko x Chyba Kvítko),ch.+m.J.Paulínová

VýbornáCINDY Hofra (Chrám Kvítko x Debata Tabat),ch.F.Houdek,m.P.Přástka

Výborná 4   ASTRA Kvítko (Chrám Kvítko x Ofélie Ginöch's Kvítko),ch.J.Paulínová,m.M.Těsnohlídková   

Výborná   DAISY z Vrculky (Lotr Kvítko x Beta z Lontu),ch.A.Košinová,m.D.+M.Juřicovi

Tř.čestná

Výborná   Ch.CHARTA Bohemia Regent (Alfons Kvítko x Dorota Bohemia Regent),ch.Ing.Koubová,m.P.Urban

 

MEMORIÁL Fr.Horáka

1.  Ekipa Kvítko (m.J.Paulínová)  

2.  Lentilka Zlatá Chara (m.A.Košinová)  

3.  Chundelka Hamentashen (m.P.Urban)  

MEMORIÁL J.Bierhanzla

1.  Daisy z Vrculky (m.M.+D.Juřicovi)  

2.  Apolenka Orest Kalimera (m.R.Shánělová)  

3.  Dasko (m.F.Wilderom)    

CENA ČESKÉHO TERIÉRA

Nejlepší jedinec v majetku chovatele

Chundelka Hamentashen (m.P.Urban)