DNY ČESKÉHO TERIÉRA 2008

 

KLUBOVÁ VÝSTAVA KCHČT

HRDOŇOV 11.5.2008  

 

Rozhodčí pan František Polehňa

Výsledky  B.Hemzalová,D.Juřicová

Foto J.Hradecká, M.Weser, J.Ouředník

BOB Berenika Pibaro

PSI

Tř.štěňat

Velmi nadějný 1    YANUADISICHOCTAW del Caviano (ICH.Elias Boheme van Bodasca x Cyrybyrykokkola del Caviano),ch.+m.M.Battilani   

Tř.dorostu

Velmi nadějný 1    EMINENCE of Cesky Dream's (Cipek of Cesky Dream's x Alemka-Klanovice of Cesky Dream's),ch.M.Weser,m.M.Ulmer

Velmi nadějný 2   JUNIOR Melina Bohemica (Ch.Vítěz Kvítko x Fatima Melina Bohemica),ch.L.Machaňová,m.K.Kloudová

Tř.mladých

Výborný 1,CAJC,Klubový vítěz mladých   ADAM-ALEXANDR z Kovalovské hájenky (Cyril Bohemia Regent x Julie Bohemia Regent),ch.Potůček,m.Machník

Výborný 2  EXCALIBUR del Caviano (Vanek des Hauteurs de la Sole x Devilsbridge Kristal),ch.+m.M.Battilani

Výborný 3   Ridley OBRAZEK (Woodstrode Artus x Glorie Kvítko),ch.S.M.Atter,m.J.Paulínová

Výborný 4   DUDLIK of Cesky Dream's (Zeus of Bumble-Bee Castle x Dáma Kvítko),ch.M.Weswr,m.A.+A.Kiss

Výborný   ARNY z Novorychnovska (Cyril Bohemia Regent x Lena Bohemia Regent),ch.M.Nikodým,m.J.Bachtík

Velmi dobrý   GRIM z Vrculky (Resinous Blue Admiral x Eliška z Vrculky),ch.A.Košinová,mJ.Pijálek

Mezitřída

Výborný 1,CAC    NICK Bohemia Regent (Cyril Bohemia Regent x Lada Háta Bohemia Regent),ch.Ing.I.Koubová,m.L.Valentová

Velmi dobrý 2  JEČMÍNEK Zlatá Chara (Resinous Blue Admiral x Pepina Kalifa Bohemica),ch.R.Jahodová,m.M.Skácel  

Velmi dobrý 3   ZIDANE vom Blockhaus (Ch.Bellsweets Night Cap x Stardust She's The One),ch.fam.Baklarz Stockheim,m.E.+S.Schmieder

Tř.otevřená

Výborný 1,CAC  IGNOR Zlatá Chara (Resinous Blue Admiral x Dáda z Hlubiny),ch.+m.R.Jahodová  

Výborný 2,res.CAC  KIM Bohemia Regent (Alfons Kvítko x Gina Bohemia Regent),ch.Ing.Koubová,m.E.Švecová

Velmi dobrý 3   BOŘÍK od Fontánky (Blatouch Hamentashen x Daisy z Vrculky),ch.ing.Juřicová,m.P.Harmáčková

Velmi dobrý 4   ANGEL EYES Day Break (Chlapík Kvítko x Pohoda Kvítko),ch.M.Dziemidowicz,m.D.+M.Juřicovi

Velmi dobrý   NOREK von Klanovice (Ideal-Lovu zdar von Klanovice x Kvetina von Klanovice),ch.C.+M.Pospich,m.K.+H.Schlenker

Tř.pracovní

Výborný 1,CAC,Klubový vítěz    CAVYK Netolická obora (Brut z Hlubiny x Fuchsie Kvítko),ch.H.Matějeková,m.M.Hovorka

Tř.vítězů

Výborný 1,CAC  Ch.SPIRITO LIBERO del Caviano (Vanek des Hauteurs de la Sole x Hadelaide),ch.+m.M.Battilani

Výborný 2,res.CAC   Ch.VIKING Kalifa Bohemica (Resinous Blue Admiral x Niněra Kalifa Bohemica),ch.K.Seberová,m.Š.Kostelecká

Výborný 3  Ch.BROUČEK od Fontánky (Blatouch Hamentashen x Daisy z Vrculky),ch.Ing.D.Juřicová,m.K.Urbánek

Výborný 4  Ch.Resinous COOL WATER (Resinous Mugwump x Dainty’s All That Jazz),ch.H.Johansen Fossbekk,m.Š.Horáková

Výborný   ICh.RAMSES vom Lichtblick (Daintys Quincy Spider x Isadora von Klanovice),ch.U.Pignon,m.J.+Ch.Bosch-Reuter

Tř.veteránů

Výborný 1,Nejhezčí veterán   CYRIL Bohemia Regent (Chrám Kvítko x Alida z Alenčiny zahrádky),ch.MVDr.Kouba,m.manž.Polišenští

Výborný 2   BLATOUCH Hamentashen (Lotr Kvítko x Amazonka Šárecký lev),ch.+m.P.Urban 

Výborný 3   EGON Bohemia Regent (Cyril Bohemia Regent x Alexandra-Auguste von Romanov),ch.MVDr.Kouba,m.manž.Polišenští

FENY

Tř.štěňat

Velmi nadějná 1   ANABELKA Šedý drak (Agbar Pibaro x Adlenka od Dračí uličky),ch.B.Drápalová,m.MVDr.P.Dobrovolná 

Velmi nadějná 2   ANDĚLKA Šedý drak (Agbar Pibaro x Adlenka od Dračí uličky),ch.+m.B.Drápalová 

Velmi nadějná 3   LENTILKA Zlatá Chara (Ignor Zlatá Chara x Dixie Bohemia Kamire),ch.R.Jahodová,m.A.Košinová 

Velmi nadějná 4   LIBAVA Zlatá Chara (Ignor Zlatá Chara x Dixie Bohemia Kamire),ch.R.Jahodová,m.P.Urban

Nadějná   DIANA Orest Kalimera (Chlapík Kvítko x Branka Orest Kalimera),ch.J.Hradecká,m.P.Harmáčková 

Tř.mladých

Výborná 1,CAJC,Klubový vítěz mladých  CHUNDELKA Hamentashen (Xaver Kvítko x Ch.Charta Bohemia Regent),ch.+m.P.Urban

Výborná 2  GABBY z Vrculky (Resinous Blue Admiral x Eliška z Vrculky),ch.A.Košinová,m.P.Bočkayová

Výborná 3   Dianfi ANNELOTTE (Zeus of Bumblr-Bee Castle x Bellefine Bohemica from Youbalane),ch.+m.T.Koopman

Velmi dobrá 4   XANDRA Kalifa Bohemica (Resinous Blue Admiral x Nymfa Kalifa Bohemica),ch.K.Seberová,m.M.Dziemidowicz

Dobrá   AŇA Rosa Graf (Igor Bohemia Regent x Chytrá Kvítko),ch.R.Veselý,m.E.Švecová

Mezitřída

Výborná 1,CAC  CASANDRA Orest Kalimera (Ich.Orest G.Kvítko x Ch.Záře Kvítko),ch.+m.J.Hradecká

Výborná 2,res.CAC   DIVANA of Cesky Dream's (Zeus of Bumble-Bee Castle x Dáma Kvítko),ch.M.Weser,m.J.Paulínová 

Tř.otevřená

Výborná 1,CAC   CENTRA Netolická obora (Brut z Hlubiny x Fuchsie Kvítko),ch.+m.H.Matějeková

Výborná 2,res.CAC   NORA Bohemia Regent (Cyril Bohemia Regent x Lada Háta Bohemia Regent),ch.Ing.I.Koubová,m.P.+M.Čechurovi

Výborná 3   VLTAVA Kvítko (Bušek Kvítko x Glorie Kvítko),ch.J.Paulínová,m.A.Boerlage

Výborná 4   Brazhnik BOHEMIAN AMBITION (Hunter of Bumble-Bee Castle x Hot Blueberry vom Lichtblick),ch.+m.N.Raets

Výborná    KNĚŽNA Kvítko (Ideal-Lovu zdar von Klanovice x Ch.Pálava G.Kvítko),ch.J.Paulínová,m.Merkx G.+T.

Výborná   Stardust SANTA-BARBARA (Ch.Amur Jelení jezírko x Highnoon vom Lichtblick),ch.+m.fam.Schmieder

Tř.pracovní

Výborná 1,CAC   IRIS Bohemia Regent (Alfons Kvítko x Dorota Bohemia Regent),ch.Ing.Koubová,m.I.Marčíková  

Tř.vítězů

Výborná 1,CAC,Klubový vítěz,BOB   CH.BERENIKA Pibaro (Vítěz Kvítko x Alpina Kvítko),ch.P.Panýrek,m.M.Weser

Výborná 2,res.CAC  ICh.BELLEFINE Boheme from Youbalane (Ch.Hi Dido Zlatá Chara x Garex Anežka),ch.A.Venema,m.T.V.Koopman

Výborná 3  POHODA Kvítko (Ch.Vítěz Kvítko x Ekipa Kvítko),ch.J.Paulínová,m.M.Dziemidowicz   

Výborná 4   AMYANA-KLANOVICE of Cesky Dream's (Vítěz Kvítko x Kvetina von Klanovice),ch.M.Weser,m.P.Kappweiler

Výborná   Ch.TOUHA Kvítko (Ideal-Lovu zdar von Klanovice x Intrika Kvítko),ch.J.Paulínová,m.G.Merkx

Výborná    Ch.CHLÓRIS Monib z Vinohrad (Gib Monib z Vinohrad x Héró Monib z Vinohrad),ch.M.Klbik,m.M.Ouředníková   

Tř.veteránů

Výborná 1,Nejhezčí veterán  PÁLAVA Ginöch’s Kvítko (Chrám Kvítko x Kulička Ginöch's Kvítko),ch.+m.J.Paulínová

VýbornáCh.ZÁŘE Kvítko (Chrám Kvítko x Kulička Ginöch's Kvítko),ch.J.Paulínová,m.J.Hradecká

Výborná 3   ASTRA Kvítko (Chrám Kvítko x Ofélie Ginöch's Kvítko),ch.J.Paulínová,m.M.Těsnohlídková 

Tř.čestná

Výborná 1  CASIOPEA Orest Kalimera (Ich.Orest G.Kvítko x Ch.Záře Kvítko),ch.J.Hradecká,m.M.Ouředníková

 

MEMORIÁL Fr.Horáka

1.  Pálava Ginöch's Kvítko (m.J.Paulínová)  

2.  Berenika Pibaro (m.M.Weser)  

3.  Casandra Orest Kalimera (m.J.Hradecká)  

MEMORIÁL J.Bierhanzla

1.  Cavyk Netolická obora (m.M.Hovorka)  

2.  Apolenka Orest Kalimera (m.R.Shánělová)  

3.  Astra Kvítko (m.M.Těsnohlídková)