DNY ČESKÉHO TERIÉRA 2006

 

KLUBOVÁ VÝSTAVA KCHČT

HRDOŇOV 7.5.2006

 

Rozhodčí paní Olga Hrabáková

Výsledky zaslaly B.Hemzalová, M.Urbanová

Fotografie Petr Urban

GLORIA KVITKO - BOB

 

PSI

Tř.štěňat

Velmi nadějný    BOŘÍK od Fontánky (Ch.Blatouch Hamentashen x Daisy z Vrculky),ch.Ing.Juřicová,m.P.Harmáčková

Velmi nadějný    BRUMÍK od Fontánky (Ch.Blatouch Hamentashen x Daisy z Vrculky),ch.Ing.Juřicová,m.B.Bubnová

 

Tř.dorostu

Velmi nadějný 1    CASPER Pibaro (Ch.Vitěz Kvítko x Ich.Alpina Kvítko),ch.P.Panýrek,m.J.Paulínová

CASPER PIBARO

Velmi nadějný 2   Stardust SUNNY- BOY (Ch.Amur Jelení jezírko x Highnoon vom…),ch.+m.Schmieder E.+S.

Velmi nadějný 3   CASSIUS Pibaro (Ch.Vítěz Kvitko x Ich.Alpina Kvítko),ch.P.Panýrek,m.Panýrek+Brown

 

Tř.mladých

V1,CAJC,KVM   ORLANDO of Bumble-Bee Castle (Lucky of BBC x Chtivá Kvítko),ch.+m.Hummel A.+J.

Výborný 2   PEGASUS of Bumble-Bee Castle (Lucky of BBC x Ch.Gisele of BBC),ch.Hummel,m.L.Ott

Výborný 3  ALEX z Vítkovské zahrádky (Ory Kalifa Bohemica x Chvála Kvítko),ch.D.Slowiaczková,m.J.Mayer

Výborný 4 GINKGO Hamentashen (Ch.Blatouch Hamentashen x Cira Zlatá Chara),ch.P.Urban,m.Ing.P.Gajdošová

GINKGO HAMENTASHEN

Výborný  NOREK von Klanovice (Ideal Lovu zdar von Klanovice x Kvetina von Klanovice),ch.Pospich M.+C.,m.K.Schienker

Velmi dobrý   ARNOŠT od Dračí uličky (Cyril Bohemia Regent x Ch.Azalka Orest Kalimera),ch.P.Hrůza,m.Z.Pelichová

Velmi dobrý    FANTASTIC-FILOU von Edith’s Blumeninsel (Greif Lovu zdar von Klanovice x Beautiful-Brixy von EB),ch.E.Wollwage,m.Schmidt+Schmieder

Velmi dobrý   TYRKYS Kvítko (Ideal Lovu zdar von Klanovice x Intrika Kvítko),ch.J.Paulínová,m.S.Foitíková

 

Mezitřída

Výborný 1,CAC   BAJT Orest Kalimera (Ich.Orest G.Kvítko x Ch.Záře Kvítko),ch.J.Hradecká,m.J.Myszkowski

Výborný 2  Stardust LUCKY LUKE (Ch.Stardust Spick’n Span x Stardust Pretty-Woman),ch.+m. Schmieder E.+S.

Výborný 3  MALVIN Vankat Hill (Tener Vankat Hill x Riviera Vankat Hill),ch.K.Vaňkát,m.I.Hradecká

 

Tř.otevřená

Výborný 1,CAC  CHLAPÍK Kvítko (Ch.Vítěz Kvítko x Undine of BBC),ch.J.Paulínová,m.P.Paulín

CHLAPIK KVITKO

Výborný 2,r.CAC  Garex BOŘIVOJ (Ch.Zeus of BBC x Ch.Xi-Xa Kvítko),ch.MUDr.Hajnová,m.J.Stehnová

Výborný 3  IGOR Bohemia Regent (Alfons Kvítko x Dorota Bohemia Regent),ch.Ing.Koubová,m.Jírů M.+V.

Výborný 4  NEKLAN Kvítko (Ch.Amor Melina Bohemica x Ch.Xantia Kvítko),ch.J.Paulínová,m.Merkx G.+T.

Výborný   KIM Bohemia Regent (Alfons Kvítko x Gina Bohemia Regent),ch.Ing.Koubová,m.E.Švecová

Velmi dobrý   ENZO Melina Bohemica (Ch.Amor Melina Bohemica x Borina Melina Bohemica),ch.L.Machaňová,m.E.Vrabcová

 

Tř.pracovní

Výborný 1,CAC   DIBLÍK Hamentashen (Ch.Blatouch Hamentashen x Cira Zlatá Chara),ch.P.Urban,m.J.Klokočková

DIBLIK HAMENTASHEN

Tř.šampionů

Výborný 1,CAC,KV  CH.BLATOUCH Hamentashen (Lotr Kvítko x Amazonka Šárecký lev),ch.+m.P.Urban

CH.BLATOUCH HAMENTASHEN

Výborný 2,r.CAC  CH.OREL del Monte de Haya (Resinous Blue Admiral x Dainty’s Dare Me Not),ch.Ing.Petrusová,m.Z.Oberthor

Výborný 3   ICH.EGON Bohemia Regent (Ch.Cyril Bohemia Regent x Alexandra-Auguste von Romanow z Červ.dvora),ch.MVDr.Kouba,m.Polišenský J.+S.

Výborný 4  Resinous BLUE ADMIRAL (Resinous Mugwump x Dainty’s Repeat Kissing),ch.H.Johansen,m.K.Seberová

Výborný   CH.ALEX Orest Kalimera (Ich.Orest G.Kvítko x Ch.Záře Kvítko),ch.J.Hradecká,m.K.Seberová

Výborný   CH.AGBAR Pibaro (Ch.Amor Melina Bohemica x Ich.Alpina Kvítko),ch.P.Panýrek,m.B.Hemzalová

 

Tř.veteránů

Výborný 1,Nej.veterán  CH.CYRIL Bohemia Regent (Ch.Chrám Kvítko x Alida z Alenčiny zahrádky),ch.MVDr.Kouba,m.Polišenský J.+S.

Výborný 2   CH.AMOR Melina Bohemica (Ben Prášek x Fauna Kvítko),ch.+m.L.Machaňová

 

FENY

Tř.štěňat

Velmi nadějná   VÍLA Kalifa Bohemica (Resinous Blue Admiral x Niněra Kalifa Bohemica),ch.+m.K.Seberová

 

Tř.dorostu

Velmi nadějná 1   QUANDRA Vankat Hill (Tener Vankat Hill x Berryl ze Zlatého Antoníčku),ch.K.Vaňkát,m.R.Brázdilová

 

Tř.mladých

Výborná 1,CAJC,KVM  ODETTE  of Bumble-Bee Castle (Lucky of Bumble-Bee Castle x Chtivá Kvítko),ch.+m.Hummel J.+A.

Výborná 2   ORGANZA of Bumble-Bee Castle (Lucky of Bumble-Bee Castle x Chtivá Kvítko),ch.Hummel J.+A.,m.L.Ott

Výborná 3   HLUCHAVKA Hamentashen (Ch.Blatouch Hamentashen x Ch.Charta Bohemia Regent),ch.P.Urban,m.Ing.Juřicovi D.+M.

Velmi dobrá 4   DIXIE Bohemia Kamire (Ch.Alex Orest Kalimera x Conny z Vrculky),ch.Ing.Kalná,m.R.Jahodová

Dobrá    HERA Melina Bohemica (Ideal Lovu zdar von Klanovice x Doriana Melina Bohemica),ch.L.Machaňová,m.L.Peterková

 

Mezitřída

Výborná 1,CAC  POHODA Kvítko (Ch.Vítěz Kvítko x Ekipa Kvítko),ch.J.Paulínová,m.M.Dziemidowicz

Výborná 2,r.CAC   BRANKA Orest Kalimera (Ich.Orest G.Kvítko x Ch.Záře Kvítko),ch.+m.J.Hradecká

Výborná 3   VANESCA vom Blockhaus (Ch.Bellsweet’s Night Cap x Stardust She’s the One),ch.Baklarz F.+M.,m.P.Scheffel

Výborná 4   PARÁDA Kvítko (Ch.Vítěz Kvítko x Ekipa Kvítko),ch.J.Paulínová,m.L.Ott

Výborná   RUDOLFÍNA Kvítko (Xaver Kvítko x Undine of BBC),ch.J.Paulínová,m.M.Škoulová

Výborná  SANTA  MAGOR Kalifa Bohemica (Ch.Alex Orest Kalimera x Nymfa Kalifa Bohemica),ch.K.Seberová,m.Seberová+Zwyrtkova I.

 

Tř.otevřená

Výborná 1,CAC   CÁCORA z Hlubiny (Alfons Kvítko x Alida Vnučka z Hlubiny),ch.+m.J.Kuntová

CACORA Z HLUBINY

Výborná 2,r.CAC   BELLEFINE Boheme from Youbalane (Ch.Hi Dido Zlatá Chara x Garex Anežka),ch.A.Venema,m.T.V.Koopman

Výborná 3   INTRIKA Kvítko (Ch.Black Melina Bohemica x Ch.Xantia Kvítko),ch.J.Paulínová,m.I.Chmelařová

Výborná 4   DÁMA Kvítko (Lotr Kvítko x Ch.Pálava G.Kvítko),ch.J.Paulínová,m.M.Weser

Výborná SABINA MAGOR Kalifa Bohemica (Ch.Alex Orest Kalimera x Ch.Nymfa Kalifa Bohemica),ch.K.Seberová,m.Seberová + Fryc M

Výborná   AISCHA  Pibaro (Ch.Amor Melina Bohemica x Ich.Alpina Kvítko),ch.P.Panýrek,m.M.Truksa

Výborná    DORIANA Melina Bohemica (Xaver Kvítko x Ch.Borina Melina Bohemica),ch.+m.L.Machaňová

Výborná    KNĚŽNA Kvítko (Ideal-Lovu zdar von Klanovice x Ch.Pálava G.Kvítko),ch.J.Paulínová,m.Merkx G.+T.

Výborná   Palmis SHESSIERA-Klanovice (Palmis Major Mithras x Jitrenka-Lovu zdar von Klanovice),ch.Pospich M.+C.,m.K.Schienker

Výborná  JULIE Bohemia Regent (Ch.Vítěz Kvítko x Elsa Bohemia Regent),ch.Ing.Koubová,m.

Velmi dobrá  MACEŠKA Kvítko (Ch.Vítěz Kvítko x Ch.Xantia Kvítko),ch.J.Paulínová,m.Merkx G.+T.

Velmi dobrá CILKA ze Zlatého Antoníčku (Ch.Blatouch Hamentashen x Dita Vankat Hill),ch.V.Grof,m.H.Baudisová

 

Tř.pracovní

Výborná 1,CAC   IRIS Bohemia Regent (Alfons Kvítko x Dorota Bohemia Regent),ch.Ing.Koubová,m.I.Marčíková

Výborná 2   ELIŠKA z Vrculky (Ich.Egon Bohemia Regent x Beta z Lontu),ch.+m.A.Košinová

 

Tř.vítězů

Výborná 1,CAC,KV,BOB   CH.GLORIA Ginöch’s Kvítko (Lotr Kvítko x Ch.Pálava Kvítko),ch.+m.J.Paulínová

CH.GLORIA KVITKO

Výborná 2,r.CAC   CH.Garex CECÍLIE (Ch.Zeus of BBC x Ch.Xi-Xa Kvítko),ch.+m.MUDr.Hajnová

Výborná 3   CH.CHARTA Bohemia Regent (Alfons Kvítko x Dorota Bohemia Regent),ch.Ing.Koubová,m.P.Urban

Výborná 4   CH.GISELLE of Bumble-Bee Castle (Ch.Zeus of Bumble-Bee Castle x Xena of Bumble-Bee Castle),ch.,+m.Hummel A.+J.

Výborná   CH.ALONKA vom Edersee (Cedro vom Lichtblick x Tessy von Edith’s Blumeninsel),ch.K.Gärtner,m.Hofmann A.+T.

Výborná    CH.AZALKA Orest Kalimera (Ich.Orest G.Kvítko x Ch.Záře Kvítko),ch.J.Hradecká,m.P.Hrůza

 

Tř.veteránů

Výborná 1,Nej.veterán  NEVINNÁ Ginöch’s Kvítko (Ben Prášek x Gracia zum Lichtenrader Hof),ch.J.Paulínová,m.Merkx G.+T.

Výborná   ALIDA z Alenčiny zahrádky (Frederik zum Lichtenrader Hof x Charta Kirke),ch.A.Hegedüsová,m.Ing.Koubová

Výborná   CH.BORINA Melina Bohemica (Chrám Kvítko x Fauna Kvítko),ch.+m.L.Machaňová

 

Tř.čestná-pes

CH.ORY Kalifa Bohemica (Lišál del Monte de Haya x Johanka Kalifa),ch.+m.K.Seberová

 

 

MEMORIÁL Fr.Horáka

1.  Nevinná G.Kvítko (m.Merkx G.+T.)

2.  Cácora z Hlubiny (m.J.Kuntová)

3.  Odette of Bumble-Bee Castle (m.Hummel A.+J.)

 

MEMORIÁL J.Bierhanzla

1.  Benji de Salavina (m.T.Urban)

2.  Apolenka Orest Kalimera (m.R.Shánělová)

3.  Eliška z Vrculky (m.A.Košinová)