Evropská výstava psů 

Brno 24.10.2014

Rozhodčí  Ing.Hana Petrusová

Výsledky M.Urbanová

   

PSI

tř.mladých

Výborný 1,CAJC,Evropský vítěz mladých  IULIUS du Champ d'Eole (Enzo du Champ d'Eole x Clochette du Champ d'Eole),ch.M.Verwaerde,m.E.Tassi

mezitřída

Výborný 1,CAC,res.CACIB  ORFEUS Kalifa Bohemica (Chuligánek Kalifa Bohemica x Wilma Kalifa Bohemica),ch.+m.K.Seberová

tř.otevřená

Velmi dobrý 1  CAESAR Norník (Sobec von Klanovice x Gabby z Vrculky),ch.M.Hraško,m.M.Reiff

Diskvalifikován   INCREDIBLE IOLITE Erchkhans (Elan Orest Kalimera x Xelenta Xet Palmis),ch.B.Säveholm,m.C.Holmgren

tř.šampionů

Výborný 1,CAC,CACIB,Evropský vítěz  Norkinstein CHARLIE CHAPLIN (Iason Monib z Vinohrad x Magie Zlatá Chara),ch.E.Afanasyeva,m.S.Afanasyev

Výborný 2,res.CAC  UFF Laraff (Idol Bohemia Regent x Sarinka Laraff),ch.L.Raffai,m.S.Kocanová

Výborný 3   FLÁM od Fontánky (Anýz Tabat Taky x Dálava od Fontánky),ch.Ing.D.Juřicová,m.G.Sedláková

 Velmi dobrý 4   ALGOL Stella Sarensis (Inu Co Hamentashen x Anabelka Šedý drak),ch.MVDr.P.Košťálová,m.C.Holmgren

tř.veteránů

Výborný 1, Evropský veterán vítěz, BOV, BOS   ANGEL EYES Day Break (Chlapik Kvitko x Pohoda Kvítko),ch.M.Dziemidowicz,m.Ing.D.Juřicová

FENY

tř.štěňat

Velmi nadějná 1, Evropská naděje  HOT LITTLE NUMBER Bju Marshi (Iason Monib z Vinohrad x Glamour Eyeful Bju Marshi),ch.+m.S.Demchenko

tř.mladých

Výborná 1,CAJC,Evropský vítěz mladých, BOJ  MIŠPULE Hamentashen (Inu Co Hamentashen x Chundelka Hamentashen),ch.P.Urban,m.R.Shánělová

Výborná 2   AFTER HOURS CC'S (Algol Stella Sarensis x Luna Sellandjalls),ch.+m.C.Holmgren

mezitřída

Výborná 1,CAC,res.CACIB  LOUTKA of Cesky Dream's (Kvitko's Klucek of Cesky Dream's x Evita Orest Kalimera),ch.+m.M.Weser

tř.otevřená

Výborná 1,CAC  HAŠLERKA od Fontánky (Livius Zlatá Chara x Hluchavka Hamentashen),ch.Ing.D.Juřicová,m.P.Urban

Výborná 2,res.CAC DOROTKA Kalifa Bohemica (Sobec von Klanovice x Nymfa Kalifa Bohemica),ch.+m.K.Seberová

Výborná 3   GAYATRI Day Break (Ridley Obrazek x Xandra Kalifa Bohemica),ch.+m.M.Dziemidowicz

Výborná 4  Norkinstein SENSATIA ELITNOGO KVARTALA (Inu Tak Hamentashen x Amazonka Šedý drak),ch.E,Afanasyeva,m.O.Mansurova

Výborná   CÁCORKA z Odolenky (Livius Zlatá Chara x Quandra Vankat Hill),ch.R.Brázdilová,m.R.Sjöstrom

Velmi dobrá  DELI Karolita (Dyk ze Zlatého Antoníčku x Arka od Dračí uličky),ch.M.Barabančík,mP.Vybíhalová

tř.šampionů

Výborná 1,CAC,CACIB,Evropský vítěz,BOB  Ridley ULITA (Eduard Oneva Mallswile x Emily Day Break),ch.S.Atter,m.C.Holmgren

Výborná 2,res.CAC   CESMÍNA Karolita (Dyk ze Zlatého Antoníčku x Arka od Dračí uličky),ch.M.Barabančík,m.H.Bilíková 

Výborná 3  SAPHIRA Day Break (Chlapík Kvítko x Pohoda Kvítko),ch.+m.M.Dziemidowicz

Výborná 4   GLAMOUR EYEFUL Bju Marshi (Racek von Klanovice x Cheyenne vom Blockhaus),ch.+m.S.Demchenko

 Velmi dobrá  Norkinstein CHERRY (Iason Monib z Vinohrad x Magie Zlatá Chara),ch.E.Afanasyeva,m.S.Afanasyev