Evropská výstava psů 

Budapešť (H) 3.10.2008

Rozhodčí  pan Francesco Cochetti (I)

Výsledky M.Urbanová

   

PSI

tř.štěňat

Velmi nadějný 1,Nejlepší štěně  Estet Classic FLAMENDR (Dracek of Cesky Dream's x Talicka vom Lichtblick),ch.O.Gorbatsjova+N.Kasemets,m.O.Gorbatsjova,EST

tř.mladých

Výborný 1,CAJC,Evropský vítěz mladých  UNCLE SAM of Bumble-Bee Castle (Tobi of Bumble-Bee Castle x Giselle of Bumble-Bee Castle ),ch.+m.A.+J.Hummel,D

Výborný 2  Dion's BOHEMIAN JAZZ (A Jednak Yankee x Malina von Klanovice),ch.+m.E.Rahamägi,EST

Výborný 3  ANYZ TABAT Taky (Garex Borivoj x Chudobka Tabat),ch.K.Obermajer,m.MUDr.G.van Ruiten Hajnová,NL

Výborný 4  YANUADISI CHOCTAW del Caviano (Elias Boheme van Bodasca x Cyrybyrykokkola del Caviano),ch.+m.M.di Battilani,I

mezitřída

Výborný 1,CAC,res.CACIB  EXCALIBUR del Caviano (Vanek des Hauteurs de la Sole x Devilsbridge Kristal),ch.+m.M.di Battilani,I

tř.otevřená

Výborný 1,CAC  ANGEL EYES Day Break (Chlapik Kvitko x Pohoda Kvítko),ch.M.Dziemidowicz,m.manž.Juřicovi,CZ

tř.šampionů

Výborný 1,CAC,CACIB,Evropský vítěz  SPIRITO LIBERO del Caviano (Vanek des Hauteurs de la Sole x Hadelaide),ch.+m.M.di Battilani,I

Výborný 2,res.CAC  SKYWALKER of Bumble-Bee Castle (Amur Jeleni Jezirko x Madley of Bumble-Bee Castle ),ch.+m.A.+J.Hummel,D

 

FENY

tř.mladých

Výborná 1,CAJC,Evropský vítěz mladých, BOB mladých  CHUNDELKA Hamentashen (Xaver Kvítko x Ch.Charta Bohemia Regent),ch.+m.P.Urban,CZ

tř.šampionů

Výborná 1,CAC,CACIB,Evropský vítěz,BOB  Ch.CHARTA Bohemia Regent (Alfons Kvítko x Dorota Bohemia Regent),ch.Ing.I.Koubová,m.P.Urban,CZ

Výborná 2,res.CAC   SCARLET of Bumble-Bee Castle (Amur Jeleni Jezirko x Madley of Bumble-Bee Castle ),ch.+m.A.+J.Hummel,D 

Výborná 3  MALINA von Klanovice (Zeus of Bumble-Bee Castle x Lasicka von Klanovice),ch.M.Pospich,m.E.Rahamägi,EST

Výborná 4   CHLORIS Monib z Vinohrad (Gib Monib z Vinohrad x Héró Monib z Vinohrad),ch.M.Kl'bik,m.M.Ouředníková,CZ

 

Fena CHARTA Bohemia Regent splnila podmínky pro udělení titulu INTERCHAMPION.