Cruft's dog show

11.3.2007

Rozhodčí : S.Delmar (Irsko)

Výsledky zaslala G.Hajnová (NL)

Fotografie G.Hajnová, H.Petrusová

Cassencarie Czech Me Out, Garex Cecilie

 

PSI 

Veteran - dog

I.,res.Nejlepší pes   PAJANTICKS ZIDANE (m.A.M.Marett) 

Spec jun - dog

I. POLEDE LFORLUKA  (m.P.L.Taylor)

II. TALYOT DAMOCLES  (m.L.Richardson)

III.  LASTAREAN DAREBAK (m.L.Lowndes)

RES.  ROSSAU WARLORD TAF (m.D.Rowlands)

post grad - dog

I.  ZIPPOR VLADIMIR OF JANSKI (m.W.Tobijanski)

II.  WOODSTRODE DRAK OF KOHIMA (m.P.Burnett) 

III.  ROSSAU FANCY THAT (m.D.Rowlands)

RES.  GRANCEK DOMINIK (m.D.Grant)  

VHC.  LASTAREAN PUTOVANI (m.J.Livingston)

 open dog 

I.,Nejlepší pes,BOB   CASSENCARIE CZECH ME OUT  (m.S.E.Clark)

Cassencarie Czech Me Out

II.  LASTAREAN DUFEK (m.S.Brown)

III.  LASTAREAN KRAL OF ZIDOUT (m.Messrs A.+R.,C.V.Marett)

RES.  WHAT WOMEN WANT (m.V+V+D.Verwaerde+Decaix)

VHC.  ZIPPOR MALY KASIAN VIA MANJESTER (m.V.R.Walton)

 good cit - dog

I.  RIDLEY JAVOR (m.C.V.+R.K.Marett) 

II.  WOODSTRODE DRAK OF KOHIMA (m.P.Burnett) 

 

FENY

spec jun - bitch


I. JANSKI CELTIC CESKA (m.W.M.Tobijanski)

II., Nejlepší štěně  LASTAREAN KAMA (m.S.Brown) 

III.  NADHERNA NINA RIDLEY (m.S.M.Atter) 

RES.  WOODSTRODE ELBA OF KOHIMA (m.P.+B.Burnett) 


post grad - bitch

I.  TALYOT CAMILLE  (m.D.+L.Burrage) 

II.  KOMIDION VANDELL CANDY GIRL (m.L.A.Taylor) 

III.  ROSSAU DAYDREAMER (m.J.Livingston)  

RES.  DAVCAR RABBLE ROUSER AT ASHLEYHEATH (m.L.England)

VHC.  LASTAREAN BAVINKA AT KARENSBRAE (m.D.Thomson)

open bitch

I.,Nejlepší fena  ICH. GAREX CECILIE (m.G.Hajnová) 

Garex Cecilie

II.  CH.BERENICA PIBARO (m.M.Weser) 

Berenica Pibaro

III.  WOODSTRODE ABBA RIDLEY (m.B.A.Horn) 

RES.  GAYTECKELS HIGHFLYER (m.R.K.Marett) 

VHC.  COLLIN Z VRCULKY AT PAJANTICKS (m.P.J.Withers) 

 good cit - bitch

I.  WOODSTRODE CESMINA (m.M.A.Bowerman) 

 veteran bitch

I.,res. Nejlepší fena MALSVILLE LINCOLN RYDLEY (m.A.M.Marett)  

II.   RIDLEY GADABOUT WITH GAYTECKELS (m.C.V.Marett)