DAYS OF CESKY TERRIER 2016

 

CLUB SHOW KCHCT

Telc (CZ) 8.5.2016  

Judge MUDr.Gabriela van Ruiten Hajnová (CZ) 

Foto by M.Urbanová, Mgr.T.Urban

DOGS

puppy class (4-6 m.)

VP1,Best Puppy   American Joy AMIRÁL (Scotman's Chram x Lenicka of Cesky Dream's),b.+o.H.Westergaard Poulsen

VP2    Norkinstein APOLLO (Norkinstein Churchil x Amazonka Sedý drak),b.S.Afanasev,o.G.A.Bridge

puppy class (6-9 m.)

VP1   AHOJ Psí milácek (Hannibal Kalifa Bohemica x Levandule Hamentashen),b.Mgr.J.Vacková,o.P.Urban

junior class

Exc.1,CAJC,JCW   Scotman's DÁREK  (Ace The Knight of Lulu Islands x Kilbarchan's Aviaja),b.K.Toftkjaer,o.Hanne+Ole Kruse Jensen

VG2   CIKCAK Sedý drak ( Farcioch Day Break x Andelka Sedý drak),b.B.Drápalová,o.M.Skácel

G   JUNIOR of Bumble-Bee Castle (Bahee of Bumble-Bee Castle x Dy Lady of Bzmble-Bee Castle),b.A.+J.Hummel,o.K.Eckström

open class

Exc.1, CAC   BENJAMIN OD Irish Angel (Janek Melina Bohemica x Celebrita Orest Kalimera),b.R.Kopová,o.Z.Petrák

working class

Exc.1,CAC,CW,BOS   ALBERTO od Cekarácka (Jecmínek Zlatá Chara x Delta Orest Kalimera), b.B.Revendová,o.J.Kolarik

Exc.2,res.CAC   GCh.Nartoun Reca AMADEUS (Lotus Zlatá Chara x Zina Kalifa Bohemica),b.D.Kucharic,o.Ing.Beata+Ing.Vlastimil Durcik

VG3  ADMIRAL SISI de Domus Bohemia (Livius Zlatá Chara x Fialka Sisi Blackguards),b.V.Bodnárová-Cerruti,o.S.Kocanová

winner class

Exc.1,CAC    Scotman's CUMEL RIDLEY  (Oneva Eduard Malsville x Kilbarchan's Aviaja),ch.K.Toftkjaer,m.J.+P.J.Dooner

veteran class

 Exc.1  Ch.LOTUS Zlatá Chara (Ignor Zlatá Chara x Dixie Bohemia Kamire),b.R.Jahodová,o.Ing.V.Durcík

VG2   RAMSES vom Lichtblick (Dainty's Quincy Spider x Isadora von Klanovice),b.U.Pignon,o.Ch.+J.Bosch

honour class

Exc.1    UFF Laraff (Idol Bohemia Regent x Sarinka Laraff),b.L.Raffai,o.S.Kocanová

 

BITCHES

puppy class (4-6 m.)

VP1   Norkinstein BAVARIA (Inu Tak Hamentashen x Magie Zlatá Chara),b.S.Afanasev,o.T.Smith

puppy class (6-9 m.)

VP1, Best puppy   OSKERUSE Hamentashen (Benjamin Od Irish Angel x Chundelka Hamentashen),b.+o.P.Urban

VP2   BÁJE Ilexine (Lotus Zlatá Chara x Cesmína Karolita),b.Ing.H.Bilíková,o.Ing.V.Durcík

VP3   NANCY Sisi Blackguards (Karamel Kalifa Bohemica x Jasmína Sisi Blackguards),b.S.Hartigová,o.K.Cechová

junior class

Exc.1,CAJC,JCW,BOJ   Stardust ELISA - JOLIE (Elán Orest Kalimera x Stardust Soraya Jolie),b.+o.S.+E.Schmieder

Exc.2   Scotman's DODO  (Ace The Knight of Lulu Islands x Kilbarchan's Aviaja),b.+o.K.Toftkjaer

open class

Exc. 1,CAC   MISPULE Hamentashen (Inu Co Hamentashen x Chundelka Hamentashen),b.P.Urban,o.R.Shánelová

Exc.2, res.CAC   Silver Nugget's HRABENKA (Elán Orest Kalimera x Violetta of Bumble-Bee Castle),b.L.Ott,o.M.A.Hurst

Exc.3   Stardust VESNA by Klanovice (Fantastic Filou von Edithœ Blumeninsel x Stardust Soraya Jolie),b.S.Schmieder,o.Ch.+J.Bosch

Exc.4   ANGELINA od Cekarácka (Jecmínek Zlatá Chara x Delta Orest Kalimera),b.B.Revendová,o.J.Hnátová

working class

Exc.1,CAC     AURA Ilexine (Lotus Zlatá Chara x Cesmína Karolita),b.+o.ing.H.Bilíková

winner class

Exc.1,CAC,CW,BOB   Ch.HASLERKA od Fontanky (Livius Zlatá Chara x C.I.B Hluchavka Hamentashen,b.ing.D.Juricová,o.P.Urban

Exc.2, res.CAC   Ch.GALINA of Cesky Dream's (Cipek of Cesky Dream's x Alenka-Klanovice of Cesky Dream's),b.M.Weser,o.H.Westergaart Poulsen

Exc.3   Ch.Stardust VENDULA by Klanovice (Fantastic Filou von Edithœ Blumeninsel x Stardust Soraya Jolie),ch.+m.S.+E.Schmieder

veteran class

Exc.1,BOV  C.I.B CHUNDELKA Hamentashen  (Xaver Kvítko x Charta Bohemia Regent),b.+o.P.Urban

honour class

Exc.1   Ch. CRAMBERRY Karolita  (Dyk ze Zlatého Antonicku x Arka od Draci ulicky),b.M.Barabancik,o.J.Hildprandt

 

MEMORIAL by Fr.Horak

1. Stardust ELISA - JOLIE (S.+E.Schmieder)  

2.  Ch.MISPULE Hamentashen (R.Shánelová)  

3. Norkinstein ANDROMEDA (MVDr.P.Kostalová)

MEMORIAL by J.Bierhanzl

1.  Nartoun Reca AMADEUS (Ing.Beata+Ing.Vlastimil Durcik)  

2.  LOTUS Zlatá Chara (Ing.V.Durcik)  

3. AMBRA Simita Bohemica (S.Hildprandtová)  

BEST BREEDERS GROUP

HAMENTASHEN (Petr Urban)

PRICE BY CESKY TERRIER

C.I.B CHUNDELKA Hamentashen (Petr Urban)