DAYS OF CESKY TERRIER 2010

 

CLUB SHOW KCHCT

Rasna (CZ) 9.5.2010  

Judge Mrs.Olga Dolejsova (CZ)

Results by M.Urbanova

DOGS

baby class

Promise 1    ELEGAN od Fontanky (Inu Co Hamentashen x Hluchavka Hamentashen),b.+o.Ing.D.Juricova

Promise 2    AMOS z Odolenky (Inu Co Hamentashen x Quandra Vankat Hill),b.+o.R.Brazdilova

puppy class

Very promise 1    BARBUCHA Karolita (Dyk ze Zlateho Antonicku x Arka od Draci ulicky),b.+o.M.Barabancik

junior class

Excellent 1,CAJC,Junior club winner, Best junior   ICKO of Cesky Dream's (Cipek of Cesky Dream's x Alenka-Klanovice of Cesky Dream's),b.+o.M.Weser,D

Excellent 2   ELAN Orest Kalimera (Nick Bohemia Regent x Casandra Orest Kalimera),b.J.Hradecka,o.S.Schmieder,D

Excellent 3   BONO Day Break (Ory Kalifa Bohemica x Pohoda Kvitko),b.M.Dziemidowicz,o.K.Czaplicka,PL

teenager class

Excellent 1,CAC    IASON Monib z Vinohrad (Ignor Zlata Chara x Hero Monib z Vinohrad),b.+o.M.Kl'bik+O.Simonik

Excellent 2   GANNY of Cesky Dream's (Cipek of Cesky Dream's x Alenka-Klanovice of Cesky Dream's),b.M.Weser,o.A.+A.Kiss,D

open class

Excellent 1,CAC   INU CO Hamentashen (Angel Eyes Day Break x Charta Bohemia Regent),b.+o.P.Urban

Very good 2    XAM Vankat Hill (Endy Hofra x Kaisa Vankat Hill),b.+o.K.Vankat

Very good 3   FESAK of Cesky Dream's (Cipek of Cesky Dream's x Dama Kvitko),b.M.Weser,o.S.Horakova,N

Good 4  BRED z Novorychnovska (Chlapik Kvitko x Lena Bohemia Regent),b.M.Nikodym,o.Dvorak

working class

   Excellent 1,CAC  CAVYK Netolicka obora (Brut z Hlubiny x Fuchsie Kvitko),b.H.Matejekova,o.M.Hovorka

winner class

Excellent 1,CAC,Club winner,BOB   ICH.VIKING Kalifa Bohemica (Resinous Blue Admiral x Ninera Kalifa Bohemica),b.K.Seberova,o.S.Kostelecka

Excellent 2,res.CAC  CH.ANYZ Tabat Taky (ICh.Garex Borivoj x Chudobka Tabat),b.K.Obermajer,o.MUDr.G.van Ruiten Hajnova

Excellent 3   CH.INU TAK Hamentashen (Angel Eyes Day Break x Charta Bohemia Regent),b.P.Urban,o.S.A.Afanasev,RU

Excellent 4   ICH.ANGEL EYES Day Break (Chlapik Kvitko x Pohoda Kvitko),b.M.Dziemidowicz,o.fam.Jurica

Excellent    CH.DUDLIK of Cesky Dream's (Zeus of Bumble-Bee Castle x Dama Kvitko),b.M.Weser,o.A.+A.Kiss,D

Excellent    ICH.RAMSES vom Lichtblick (Daintys Quincy Spider x Isadora von Klanovice),b.U.Pignon,o.J.+Ch.Bosch-Reuter

veteran class

Excellent 1   CH.BLATOUCH Hamentashen (Lotr Kvitko x Amazonka Sarecky lev),b.+o.P.Urban 

Excellent 2   BUSEK Kvitko (Egon Bohemia Regent x Undine of Bumble-Bee Castle),b.J.Paulinova,o.J.Paulinova

FENY

baby class

Very promise 1    AMALKA z Odolenky (Inu Co Hamentashen x Quandra Vankat Hill),b.R.Brazdilova,o.K.Cechova

Promise 2    ASKA z Kralovskych teras (Inu Co Hamentashen x Erlina z Hlubiny),b.Ing.J.Pokorna,o.E.Horinkova

Promise 3   Dianfi CLARISSA (What Women Want x Dianfi Annelotte),b.T.V.Koopman,o.T.V.Koopman,A.Persyn,NL

puppy class

Very promise 1    BERNIS Karolita (Dyk ze Zlateho Antonicku x Arka od Draci ulicky),b.M.Barabancik,o.P.Filous

junior class

   Excellent 1  ELITA Netolicka obora (Nick Bohemia Regent x Centra Netolicka obora),b.+o.H.Matejekova

Excellent 2   IVANA of Cesky Dream's (Cipek of Cesky Dream's x Alenka-Klanovice of Cesky Dream's),b.+o.M.Weser,D

Very good 3   EVITA Orest Kalimera (Nick Bohemia Regent x Casandra Orest Kalimera),b.J.Hradecka,o.M.Weser,D

teenager class

Excellent 1,CAC Club winner   Stardust SORAYA-JOLIE (Zidane vom Blockhaus x Highnoon vom Lichtblick),b.E.+S.Schmieder,o.S.Schmieder,D 

Excellent 2,res.CAC  SAPHIRA Day Break (Chlapik Kvitko x Pohoda Kvitko),b.+o.M.Dziemidowicz,PL

Excellent 3  NADEJE Zlata Chara (Ignor Zlata Chara x Dixie Bohemia Kamire),b.R.Jahodova,o.K.Czaplicka,PL

open class

Excellent 1,CAC   JCh.CHUNDELKA Hamentashen (Xaver Kvitko x Ch.Charta Bohemia Regent),b.+o.P.Urban

Excellent 2,res.CAC   Dianfi ANNELOTTE (Zeus of Bumble-Bee Castle x Dianfi AnnelotteBellefine Bohemica from Youbalane),b.+o.T.V.Koopman,NL

Excellent 3   FIALKA Sisi Blackguards (Alex z Vitkovske zahradky x Aileen Sisi Blackguards),b.+o.S.Hartigova

Excellent 4   BELA z Novorychnovska (Chlapik Kvitko x Lena Bohemia Regent),b.M.Nikodym,o.M.Hovorka

working class

Excellent 1,CAC   LENTILKA Zlata Chara (Ignor Zlata Chara x Dixie Bohemia Kamire),b.R.Jahodova,o.A.Kosinova 

winner class

Excellent 1,CAC   CH.BELLEFINE BOHEMICA from Youbalane (Hi Dido Zlata Chara x Garex Anezka),b.A.Venema,o.T.V.Koopman,NL

Excellent 2,res.CAC   CH.YWETTA Kalifa Bohemica (Resinous Blue Admiral x Santa Magor Kalifa Bohemica),b.K.Seberova,o.I.Zwyrtkova

Excellent 3   CH.ANDELKA Sedy drak (Agbar Pibaro x Adlenka od Draci ulicky),b.+o.B.Drapalova 

veteran class

Excellent 1,Best veteran  EKIPA Ginöch’s Kvitko (Satan Kvitko x Chyba Kvitko),b.+o.J.Paulinova

Excellent ICH.Xi-Xa Kvitko (Ben Prasek x Aretka Jakaty),b.J.Paulinova,o.M.Kl'bik+O.Simonik

Excellent ICH.CHARTA Bohemia Regent (Alfons Kvitko x Dorota Bohemia Regent),b.Ing.Koubova,o.P.Urban

Excellent 4   CH.APOLENKA Orest Kalimera (Orest Ginöch's Kvitko x Zare Kvitko),b.J.Hradecka,o.R.Shanelova

honour class

   Excellent 1  ICH.CENTRA Netolicka obora (Brut z Hlubiny x Fuchsie Kvitko),b.+o.H.Matejekova

Excellent 2    HERO Monib z Vinohrad (Felix Monib z Vinohrad x Xi-Xa Kvitko),b.+o.M.Klbik+O.Simonik

Excellent 3   ICH.XANDRA Kalifa Bohemica (Resinous Blue Admiral x Nymfa Kalifa Bohemica),b.K.Seberova,o.M.Dziemidowicz,PL

 

MEMORIAL by Fr.Horak

1.  Charta Bohemia Regent (o.P.Urban)  

2.  Lentilka Zlata Chara (o.A.Kosinova)  

3.  Centra Netolicka obora (o.H.Matejekova)  

MEMORIAL by J.Bierhanzl

1.  Daisy z Vrculky (o.fam.Jurica)  

2.  Astra Kvitko (o.M.Tesnohlidek)  

3.  Apolenka Orest Kalimera (o.R.Shanelova)    

PRICE OF CESKY TERRIER

Ekipa Kvitko (b.J.Paulinova)

BREEDERS GROUP

1. Netolicka obora (b.H.Matejekova)    

2. Hamentashen (b.P.Urban)