DAYS OF CESKY TERRIER 2013

 

CLUB SHOW KCHCT

Hrdonov 12.5.2013  

Judge Bc.V.Ticha (CZ)

Jaspis Sisi Blackguards

 

DOGS

puppy class

VP1   FOREST Orest Kalimera (Nick Bohemia Regent x Casandra Orest Kalimera),b.+o.J.Hradecka

VP2  Norkinstein CHARLIE CHAPLIN (Iason Monib z Vinohrad x Magie Zlata Chara),bh.E.Afanasyeva,o.O.Mansurova

junior class

Exc. 1,CAJC, JCW   DANGER of Bumble-Bee Castle (Tobi of Bumble-Bee Castle x Wild Angel of Bumble-Bee Castle),b.+o.A.+J.Hummel

VG 2   KRTECEK Kalifa Bohemica (Sobec von Klanovice x Wilma Kalifa Bohemica),b.K.Seberova,o.Ing.J.Barosova

VG 3   Ridley ULICNIK (Milenkaœ Hector in Act Four x Kralovna Kvitko),b.S.Atter,o.P.+J.Dooner

teenager class

VG 1    GALAN od Fontanky (Nick Bohemia Regent x Dalava od Fontanky),b.D.Juricova,o.Ing.V.Bäumel

VG 2   FARCIOCH Day Break (Cassius Pibaro x Pohoda Kvitko),b.M.Dziemidowicz,o.B.Hemzalova

open class

Exc. 1, CAC    FLAM od Fontanky (Anyz Tabat Taky x Dalava od Fontanky),b.D.Juricova,o.G.Sedlakova

 Exc. 2,res.CAC  GRAFIT Netolicka obora (Cassius Pibaro x Doubravka Netolicka obora),b.+o.H.Matejekova

Exc. 3   KVITKOŒ KLUCEK of Cesky Dreamœ (Icko of Cesky Dreamœ x Berenica Pibaro),b.M.Weser,o.J.Paulinova

 VG 4  FLERET Netolicka obora (Janek Melina Bohemica x Doubravka Netolicka obora),b.H.Matejekova,o.S.Pribylova

working class

Exc. 1,CAC,CW,Best dog,BOB   JASPIS Sisi Blackguards (Livius Zlata Chara x Fialka Sisi Blackguards),b.S.Hartigova,o.M.Topil

winner class

Exc. 1,CAC   Ch.IASON Monib z Vinohrad (Ignor Zlata Chara x Hero Monib z Vinohrad),b.M.Klbik,o.Klbik+Simonik

Exc. 2,res.CAC   ELAN Orest Kalimera (Nick Bohemia Regent x Casandra Orest Kalimera),b.J.Hradecka,o.S.Schmieder

Exc. 3  Norkinstein ZOYDBERG (Inu Tak Hamentashen x Amazonka Sedy drak),b.E.Afanasyeva,o.S.Afanasyev

VG 4   KOUKOL Hamentashen (Inu Co Hamentashen x Chundelka Hamentashen),b.P.Urban,o.Mgr.J.Vackova


 

veteran class

 Exc.1  Ch.AGBAR Pibaro (Amor Melina Bohemica x Alpina Kvitko),b.P.Panyrek,o.B.Hemzalova

Exc.2   C.I.B. RAMSES vom Lichtblick (Daintyœ Quincy Spider x Isadora von Klanovice),b.U.Pignon,o.Ch.+J.Bosch


BITCHES

puppy class (4-6 m.)

VP1    LENICKA of Cesky Dreamœ (Kvitkoœ Klucek of Cesky Dreamœ x Evita Orest Kalimera),b.M.Weser,o.H.Westergaard Poulsen

P 2    FANNY GIRL of Bumble-Bee Castle (Byron of Bumble-Bee Castle x Wild Angel of Bumble-Bee Castle),b.+o.A.+J.Hummel

puppy class (6-9 m.)

VP 1  Norkinstein CHERRY (Iason Monib z Vinohrad x Magie Zlata Chara),b.E.Afanasyeva,o.S.Afanasyev



VP 2    Silver Nuggetœ HRABENKA (Elan Orest Kalimera x Violetta of Bumble-Bee Castle),b.L.Ott,o.M.A.Hurst

VP 3    Silver Nuggetœ HANKA (Elan Orest Kalimera x Violetta of Bumble-Bee Castle),b.L.Ott,o.A.+J.Hummel

VP 4    XANADU Laraff (Idol Bohemia Regent x Sarinka Laraff),b.L.Raffai,o.S.+E.Schmieder

junior class

Exc.1,CAJC,JCW,BOJ   HASLERKA od Fontanky (Livius Zlata Chara x Hluchavka Hamentashen),b.Ing.D.Juricova,o.P.Urban

Exc. 2    GUMICKA od Fontanky (Nick Bohemia Regent x Dalava od Fontanky),b.+o.Ing.D.Juricova

Exc. 3   HOUSENKA od Fontanky (Livius Zlata Chara x Hluchavka Hamentashen),b.Ing.D.Juricova,o.Z.Sirova

VG 4   HOBLINKA od Fontanky (Livius Zlata Chara x Hluchavka Hamentashen),b.Ing.D.Juricova,o.F.Svarc

LEVANDULE Hamentashen (Arny z Novorychnovska x Chundelka Hamentashen),b.P.Urban,o.Mgr.J.Vackova

teenager class

VG 1   Kilbarchanœ AVIAJA (Ridley Tomas x Rossau Time Tell at Kilbarchan),b.H.Moffatt,o.H.Moffat,K.Toftkjaer

VG 2    GALANKA od Fontanky (Nick Bohemia Regent x Dalava od Fontanky),b.Ing.D.Juricova,m.K.Eckström

open class

 Exc. 1,CAC    GALINA of Cesky Dreamœ (Cipek of Cesky Dreamœ x Alenka Klanovice of Cesky Dreamœ),b.M.Weser,o.H.Westergaard Poulsen

Exc. 2,res.CAC   Bju Marshi GLAMOUR EYEFUL (Racek von Klanovice x Cheyenne vom Blockhaus),b.+o.S.Demchenko

Exc. 3    CRANBERRY Karolita  (Dyk ze Zlateho Antonicku x Arka od Draci ulicky),b.M.Barabancik,o.J.Hildprandt

Exc. 4  Stardust VENDULA by Klanovice (Fantastic Filou von Edithœ Blumeninsel x Stardust Soraya Jolie),b.S.+E.Schmieder,o.S.Schmieder

VG   Stardust VESNA by Klanovice (Fantastic Filou von Edithœ Blumeninsel x Stardust Soraya Jolie),b.S.Schmieder,o.Ch.+J.Bosch

VG    ANDELKA Tab At Takytak (Angel Eyes Day Break x Chudobka Tabat),b.D.Juroska,o.S.Pribylova



winner class

Exc. 1, CAC,CW   Ch.Ridley PAMATKA (Milenkaœ Hector in Act Four x Kralovna Kvitko),b.+o.S.Atter

Exc. 2,res.CAC    CESMINA Karolita  (Dyk ze Zlateho Antonicku x Arka od Draci uličky),b.M.Barabancik,o.H.Bilikova

veteran class

 Exc. 1,BOV, Best bitch  Ch.ZARE Kvitko (Chram Kvitko x Kulicka Ginoch´s Kvitko),b.J.Paulinova,o.J Hradecka

Exc. 2    EKIPA Kvitko (Satan Kvitko x Chyba Kvitko),b.+o.J.Paulinova

Exc. 3    Ch.BEAUTY Pibaro (Vitez Kvitko x Alpina Kvitko),b.P.Panyrek,o.K.Toftkjaer

Exc. 4   AZALKA Orest Kalimera (Orest Ginoch´s Kvitko x Zare Kvitko),b.J.Hradecka,o.P.Hruza

 

MEMORIAL by Fr.Horak

1.  Ridley PAMATKA (S.Atter)  

2.  GALINA of Cesky Dreamœ (H.Westergaard Poulsen)  

3.  FLAM od Fontanky (G.Sedlakova)  

MEMORIAL by J.Bierhanzl

1.  CRANBERRY Karolita (S.Hildprandtova)  

2.  AGATA Pyrop (M.Urbanova)  

3.  Ridley ULICNIK (P.Dooner)  

BREEDERS GROUP

1.  od Fontanky (Ing.D.Juricova)  

PRICE BY CESKY TERRIER

Norkinstein CHERRY (S.Afanasyev)