CLUB CHAMPIONS

2016

Anežka Tab At Takytak   (Angel Eyes Day Break × Chudobka Tabat), o. J. Vacková

Aura Ilexine   (Lotus Zlatá Chara x Cesmina Karolita), o. H. Bilikova

2015

JASPIS Sisi Blackguards   (Livius Zlatá Chara x Fialka Sisi Blackguards), o. M. Topil

LEVANDULE Hamentashen   (Arny z Novorychnovska x Chundelka Hamentashen), o. J. Vackova

MISPULE Hamentashen   (Inu Co Hamentashen x Chundelka Hamentashen), o. R. Shanelova

2014

GRAFIT Netolická obora  (Cassius Pibaro x Doubravka Netolická obora), o. H. Matejkova

HAŠLERKA od Fontánky  (Livius Zlatá Chara x Hluchavka Hamentashen), o. P. Urban

UFF Laraff    (Idol Bohemia Regent x Sarinka Laraff), o. S. Kocanova

KOUKOL Hamentashen    (Inu Co Hamentashen x Chundelka Hamentashen), o. J. Vackova

2013

CESMINA Karolita  (Dyk ze Zlateho Antonicku x Arka od Draci ulicky), o. H. Bilikova

CRANBERRY Karolita  (Dyk ze Zlateho Antonicku x Arka od Draci ulicky), o. J. Hildprandt

FLERET z Netolicke obory  (Janek Melina Bohemica x Doubravka z Netolicke obory), o. S. Pribylova

2012

FURIE od Fontanky (Anyz Tabat Taky x Dalava od Fontanky), o. R. Shanelova

Grancek EARLY ONE MORNING (Grancek Dominik x Pendevour Dana at Grancek), o. H. Petrusova

2011

ANDELKA Sedy drak (Agbar Pibaro x Adlenka od Draci ulicky), o. Bohdana Drapalova

LENTILKA Zlata Chara (Ignor Zlata Chara x Dixie Bohemia Kamire), o. Alena Kosinova

SAPHIRA Day Break (Chlapik Kvitko x Pohoda Kvitko), o. Mariola Dziemidowicz

 2010

DAISY z Vrculky (Lotr Kvitko x Beta z Lontu), o. Ing. D. Juricova

DALAVA od Fontanky (Angel Eyes Day Break x Hluchavka Hamentashen), o. Ing. D. Juricova

CHUNDELKA Hamentashen (Xaver Kvitko x Charta Bohemia Regent), o. Petr Urban

IASON Monib z Vinohrad (Ignor Zlata Chara x Hero Monib z Vinohrad), o. Marian Kl'bik+Oldrich Simonik

INU CO Hamentashen (Angel Eyes Day Break x Charta Bohemia Regent), o. Petr Urban

XANDRA Kalifa Bohemica (Resinous Blue Admiral x Nymfa Kalifa Bohemica), o. Mariola Dziemidowicz

 2009

ADLENKA od Draci ulicky (Cyril Bohemia Regent x Azalka Orest Kalimera), o. Bohdana Drapalova

CELEBRITA Orest Kalimera (Orest Ginöch's Kvitko x Zare Kvitko), o. Regina Kopova

CAVYK Netolicka obora (Brut z Hlubiny x Fuchsie Kvitko), o. Martin Hovorka

JECMINEK Zlata Chara (Resinous Blue Admiral x Pepina Kalifa Bohemica), o. Miroslav Skacel

VASKO des Petits Roys de Mae (Tchekov II.des Hauteurs de la Sole x Sweetie de Kibefa), o. Regina Kopova

 2008

ANGEL EYES Day Break (Chlapik Kvitko x Pohoda Kvitko), o. Ing. D. Juricova

CASANDRA Orest Kalimera (Orest Ginöch's Kvitko x Zare Kvitko), o. Jarmila Hradecka

CENTRA Netolicka obora (Brut z Hlubiny x Fuchsie Kvitko), o. Helena Matejekova

POHODA Kvitko (Vitez Kvitko x Ekipa Kvitko), o. Mariola Dziemidowicz

 2007

Garex BORIVOJ (Zeus of Bumble-Bee Castle x Xi-Xa Kvitko),o. J. Stehnova

BROUCEK od Fontanky (Blatouch Hamentashen x Daisy z Vrculky), o. Karel Urbanek

CASIOPEA Orest Kalimera (Orest Ginöch's Kvitko x Zare Kvitko), o. Michaela Ourednikova

VIKING Kalifa Bohemica (Resinous Blue Admiral x Ninera Kalifa Bohemica), o. Sarka Kostelecka

OREL del Monte de Haya ( Resinous Blue Admiral - Dainty's Dare Me Not), o. Z. Oberthor

 2006

HLUCHAVKA Hamentashen (Blatouch Hamentashen x Charta Bohemia Regent), o. Ing. Dana Juricova

BRANKA Orest Kalimera (Orest Ginöch's Kvitko x Zare Kvitko), o. Jarmila Hradecka

HERO Monib z Vinohrad (Felix Monib z Vinohrad x Xi-Xa Kvitko), o. Marian Klbik

 2005

AGBAR Pibaro (Amor  Melina Bohemica x Alpina Kvitko), o. Bohuslava Hemzalova

 2002

ZARE Kvítko (Chram Kvitko x Kulicka Ginöch's Kvitko), o. Jarmila Hradecka

 1998

OREST Ginöch's Kvitko (Dobrak Kvitko x Gazela Kvitko), o. Premysl Hradecky