Dny Českého teriéra

5. 5. 2019

Rozhodčí: Ing. Leoš Jančík

Fotky: M. Urbanová , J. Kůrka

PSI

tř. dorostu

N1, ANTON Pupulu (Alberto od Cekaráčka x Butterfly Kalifa Bohemica), ch. V. Šafaříková, m. K. Hanzelka

tř. mladých

V1, CAJC, KVM, BOJ POTTER of Bumble – Bee Castle (I am The Unexpected of Bumble-Bee Castle x Mia of Bumble-Bee Castle), ch. + m. A. + J. Hummel

V2, OGGY BOHEME des Hauteurs de la Sole (Patron von Klanovice x Image – Boheme des Hauteurs de la Sole), ch. A. Montanes, m. S. + E. Schmieder

mezitřída

V1, CAC, JUPITER Netolická obora (Chloupek od Fontánky x Elita Netolická obora), ch. + m. H. Matějková

VD2, Nartoun Reca ELIEN (Uff Laraff x Nartoun Reca Blondy), ch. D. Kucharič, m. P. Harmáčková

tř. otevřená

V1, CAC, ROZRAZIL Hamentashen (Flám od Fontánky x Housenka od Fontánky), ch. P. Urban, m. J. Gritten, R. Cotter, G.van Ruiten Hajnová

VD2, SVLAČEC Hamentashen (Ahoj Psí miláček x Oskeruše Hamentashen), ch. P. Urban, m. L. Šalandová

D, Off The Blue Hunter BILLY (Xandro vom Silberbach x Off The Blue Hunter Aingel), ch. + m. H. Meijer

Dostatečný, VINNIE THE POOH Norkinstein (Inu Tak Hamentashen x Norkinstein Cherry), ch. S. Afanasev, m. E. Tunde-Szabo

Dostatečný, Altrincham ENCORE ENCORE ((Altrincham Act Four Scene x Ispagnola Du Champ D‘Eole), ch. + m. L. + M. Marino

tř. pracovní

V1, CAC ALBERTO od Cekaráčka Ječmínek Zlatá Chara x Delta Orest Kalimera), ch. B. Revendová, m. J. Kolařík

tř. vítězů

V1, CAC, KV, BOB IULIUS Du Champ d’Eole (Enzo Du Champ d’Eole x Clochette Du Champ d’Eole), ch. M. + D. Verwaerde, m. E. Tassi

V2 MIDWIPE Day Break (Farquad Day Break x Gayatri Day Break), ch. M. Dziemidowicz, m. M. Družinski

V3 Scotsman’s DÁREK (Ace The Knight Of Lulu Island x Kilbarchan’s Aviaja), ch. K. Tofkjaer, m. H. + O. K. Jensen

V4 American Joy AMIRÁL (Scotman’s Chram x Lenicka of Cesky Dream‘s), ch. H. Westergaard Poulsen, m. A. L. Maaby

tř. veteránů

V1, KVITKO‘S KLUCEK of Cesky Dream‘s (Icko of Cesky Dream‘s x Berenika Pibaro), ch. M. Wesser, m. J. Paulínová

tř. čestná

V1, UFF Laraff (Idol Bohemia Regent x Sarinka Laraff), ch. L. Raffai, m. S. Kocanová

FENY

tř. štěňat

VN1, BAXI Simita Bohemica (Alberto od Cekaráčka x Ambra Simita Bohemica), ch. E. Hildprandtová, m. E. Tunde-Szabo

VN2, THUNDERSNOW Day Break (Farquad Day Break x Gayatri Day Break), ch. M. Dziemidowicz, m. A. L. Maaby

VN3, BESSY Simita Bohemica (Alberto od Cekaráčka x Ambra Simita Bohemica), ch. E. Hildprandtová, m. E. Vrabcová

VN4, BEATRIS Simita Bohemica (Alberto od Cekaráčka x Ambra Simita Bohemica), ch. E. Hildprandtová, m. S. Studničková

tř. dorostu

VN1, nejlepší dorost AMÁLIE Pupulu (Alberto od Cekaráčka x Butterfly Kalifa Bohemica), ch. + m. V. Šafaříková

VN2, ZELÍ Hamentashen (Villy Fog Norkinstein x Hašlerka od Fontánky), ch. P. Urban, m. K. Margitfalviová

N3, CUKETKA Čechovo Kvítko (Villy Fog Norkinstein x Nancy Sisi Blackguards), ch. + m. K. Čechová

tř. mladých

V1, Off The Blue Hunter CELINE (Xandro vom Silberbach x Off The Blue Hunter Aingel), ch. H. Meijer, m. E. C. H. J. Langenberg

VD2 HERMINE Des Bourdons Farouches (Ongo von Stumpfen Turm x Deneuve Des Bourdons Farouches), ch. K. Hoenke, m. D. + M. Leske

mezitřída

V1, CAC AIDA ze Seberova dvora (Krteček Kalifa Bohemica x Tamara Kalifa Bohemica), ch. J. Sebera, m. M. Družynski

V2, rCAC SATUREJKA Hamentashen (Ahoj Psí miláček x Oskeruše Hamentashen), ch. P. Urban, m. B. Truksová

V3, ENERGIE Stella Sarensis (Inu Co Hamentashen x Andromeda Norkinstein), ch. + m. P. Košťálová

V4, Nartoun Reca ELIŠKA (Uff Laraff x Nartoun Reca Blondy), ch. D. Kucharič, m. I. Veselá

tř. otevřená

V1, CAC IDOLE Du Champ D’eole (What Women Want x Estrele Du Champ D’eole ), ch. M. + D. Verwaerdw, m. E. Tassi

V2, rCAC Off The Blue Hunter BETSY (Xandro vom Silberbach x Off The Blue Hunter Aingel), ch. + m. H. Meijer

V3, OSKERUŠE Hamentashen (Benjamin od Irish Angel x Chundelka Hamentashen), ch. + m. P. Urban

V4 JULIET Janski (Janski Miloslav x Grancek Rousalka Janski), ch. W. Tobijansky, m. K. Čechová

VD GLENN Des Bourdons Farouches (Ungo vom Stumpfen Turm x Deneuve Des Bourdons Farouches), ch. K. Hoenke, m. E. Tassi

tř. pracovní

V1, CAC. KV AURA Ilexine (Lotus Zlatá Chara x: Cesmína Karolita), ch. + m. H. Bilíková

tř. vítězů

V1, CAC Norkinstein ARTEMIDA (Norkinstein Churchill x Amazonka Šedý drak), ch. Afanaseva E. V., m. P. Urban, D. Juřicová

V2, rCAC Stardust ELISA - JOLIE (Elan Orest Kalimera x Stardust Soraya Jolie), ch. + m. S. + E. Schmieder

V3 ISPAGNOLA Du Champ d’Eole (What Women Want x Esterel Du Champ d’Eole), ch. M. + D. Verwaerde, m. L. + M. Marino

<

V4 Butterfly Kalifa Bohemica (Orfeus Kalifa Bohemica x Elizabet Kalifa Bohemica), ch. K. Seberová, m. V. Šafaříková

V JOULES Day Break (Farquad Day Break x Gayatri Day Break), ch. M. Dziemidowicz, m. E. Tunde-Szabo

V Nartoun Reca DIKTÁTORKA (Uff Laraff x Nartoun Reca Alba), ch. D. Kucharič, m. S. Kocanová

V Stardust VENDULA BY KLANOVICE (Fantastic-Filou von Edith’s Blumeninsel x Stardust Soraya Jolie), ch. S. + E. Schmieder, m. Ch. + J. Bosch

V Off The Blue Hunter AINGEL (Garex Emanuel x Escada Day Break), ch. + m. H. Meijer

tř. veteránů

V1, BOV, BOS GALINA of Cesky Dream’s Cipek of Cesky Dream’s x Alenka-Klanovice of Cesky Dream’s), ch. M. Weser, m. H. Westergaard Poulsen

V2 CESMÍNA Karolita (Dyk ze Zlatého Antoníčku x Arka od Dračí uličky), ch. M. Barabančík, m. H. Bilíková

V3 ANDĚLKA Tab AT Takytak (Angel Eyes Day Break x Chudobka Tabat), ch. D. Juroška, m. S. Kocanová

V4 CRANBERRY Karolita (Dyk ze Zlatého Antoníčku x Arka od Dračí uličky), ch. M. Barabančík, m. J. + E. Hildprandtovi

V AGATA Pyrop (Inu Co Hamentashen x Ida Melina Bohemica), ch. L. Menda, m. P. Urban

tř. čestná

V1 AMBRA Simita Bohemica (Elán Orest Kalimera x Cranberry Karolit), ch. E. Hildprandtová, m. S. Hildprandtová

MEMORIÁL Fr. Horáka

1. Midwipe Day Break (M. Družynski)

2. Galina of Cesky Dream‘s (H. Westergaard Poulsen)

3. Aura Ilexine (H.Bilíková)

MEMORIÁL J. Bierhanzla

1. Stardust Cartier (H. Westergaard Poulsen)

NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ SKUPINA

1. Off The Blue Hunter (ch. H. Meijer)

2. Simita Bohemica (E. Hildprandtová)

CENA ČESKÉHO TERIÉRA

Nejlepší jedinec v majetku chovatele

Oskeruše Hamentashen (P.Urban)