Dny Českého teriéra

6. 5. 2018

Rozhodčí: Jana Daňková

PSI

tř. štěňat

N1 Stardust CARTIER (Bju Marshi Indigo Child x Stardust Elisa-Jolie), ch. S. + E.Schmieder, m. H. Westergaard Poulsen

tř. dorostu

VN1, JUPITER Netolická obora (Chloupek od Fontánky x Elita Netolická obora), ch. + m. H. Matějeková

tř. mladých

V1 Nartoun Reca ELIEN (Uff Laraff x Nartoun Reca Blondy), ch. D. Kucharič, m. P. Harmáčková

VD2, SVLAČEC Hamentashen (Ahoj Psí miláček x Oskeruše Hamentashen), ch. P. Urban, m. L. Šalandová

mezitřída

V1, CAC, ROZRAZIL Hamentashen (Flám od Fontánky x Housenka od Fontánky), ch. P. Urban, m. J. Gritten + R. Cotter

tř. otevřená

V1, CAC, KV, BOB VILLY Fog Norkinstein (Inu Tak Hamentashen x Norkinstein Cherry), ch. S. Afanasev, m. D. Juřicová + P. Urban

tř. pracovní

V1, CAC ALBERTO od Cekaráčka Ječmínek Zlatá Chara x Delta Orest Kalimera), ch. B. Revendová, m. J. Kolařík

VD2 OTHELLO Kalifa Bohemica (Chuligánek Kalifa Bohemica x Wilma Kalifa Bohemica), ch. K. Seberová, m. K. Hluchý

tř. vítězů

V1, CAC IULIUS Du Champ d’Eole (Enzo Du Champ d’Eole x Clochette Du Champ d’Eole), ch. M. + D. Verwaerde, m. E. Tassi

VD2 Scotsman’s DÁREK (Ace The Knight Of Lulu Island x Kilbarchan’s Aviaja), ch. K. Tofkjaer, m. H. + O. Jensen

FENY

tř. dorostu

VN1, nejlepší dorost ARIE Kvítko (Kvítko’s Klucek of Cesky Dream’s x Gama del Monte de Haya), ch. + m. J. Paulínová

tř. mladých

V1, CAJC, KVM, BOJ ENERGIE Stella Sarensis (Inu Co Hamentashen x Andromeda Norkinstein ), ch. + m. P. Košťálová

V2 GLENN Des Bourdon (Ungo Vom Stumpfen Turm x Deneuve Des Bourdons Farouches), ch. K. Hoenke, m. E. Tassi

VD3 Nartoun Reca ELIŠKA (Uff Laraff x Nartoun Reca Blondy), ch. D. Kucharič, m. I. Veselá

VD4 SATUREJKA Hamentashen (Ahoj Psí miláček x Oskeruše Hamentashen), ch. P. Urban, m. B. Truksová

VD TŘEZALKA Hamentashen (Ahoj Psí miláček x Norkinstein Artemida), ch. P. Urban, m. K. Miosgová

VD Janski JULIET (Janski Miloslav x Grancek Rousalka Janski), ch. W. Tobijansky, m. K. Čechová

D B.B. Brigitte Bardot (Ridley Ainmire x IDOLE du Champ D’eole), ch. + m. E. Tassi

mezitřída

V1, CAC Butterfly Kalifa Bohemica (Orfeus Kalifa Bohemica x Elizabet Kalifa Bohemica), ch. K. Seberová, m. V. Šafaříková + K. Seberová

tř. otevřená

V1, CAC IDOLE Du Champ D’eole (What Women Want x Estrele Du Champ D’eole ), ch. M. + D. Verwaerdw, m. E. Tassi

V2, rCAC OSKERUŠE Hamentashen (Benjamin od Irish Angel x Chundelka Hamentashen), ch. + m. P. Urban

V3 Stardust ELISA -JOLIE (Elán Orest Kalimera x Stardust Soraya – Jolie), ch. + m. S. + E. Schmieder

V4 JAMKA del Monte de Haya (Ejhle del Monte de Haya x ),ch.Ing.H.Petrusová, m. M. Šmahelová

V AMÁLKA Moravian Silvarum (Jaspis Sisi Blackquards x Chanel Eliška z Vrculky), ch. O. Vaňhara, m. K. Čechová

VD AMBRA Simita Bohemica (Elán Orest Kalimera x Cranberry Karolit), ch. E. Hildprandtová, m. E.+ J. Hildprandtovi

VD Norkinstein ANDROMEDA (Norkinstein Churchill x Amazonka Šedý drak), ch. Afanaseva E. V., m. P. Košťálová

tř. pracovní

V1, CAC, KV CESMÍNA Karolita (Dyk ze Zlatého Antoníčku x Arka od Dračí uličky), ch. M. Barabančík, m. H. Bilíková

V2, rCAC Nartoun Reca DIKTÁTORKA (Uff Laraff x Nartoun Reca Alba), ch. D. Kucharič, m. S. Kocanová

tř. vítězů

V1, CAC Stardust VENDULA BY KLANOVICE (Fantastic-Filou von Edith’s Blumeninsel x Stardust Soraya Jolie), ch. S. + E. Schmieder, m. Ch. + J. Bosch

V2, rCAC CRANBERRY Karolita (Dyk ze Zlatého Antoníčku x Arka od Dračí uličky), ch. M. Barabančík, m. E. + J. Hildprandtovi

V3 TAMARA Kalifa Bohemica (Orfeus Kalifa Bohemica x Halali Kalifa Bohemica ), ch. + m. K. Seberová

V4 Scotsman’s CHRPA (Oneva Eduard Malsville x Kilbarchan’s Aviaja), ch. + m. K. Toftkjaer

tř. veteránů

V1, BOV, BOS Garex DOBROMILA (Anýz Tabat Taky x Divoska of Cesky Dream’s), ch. + m. G. van Ruiten Hajnová

V2 GALINA of Cesky Dream’s Cipek of Cesky Dream’s x Alenka-Klanovice of Cesky Dream’s), ch. M. Weser, m. H. Westergaard Poulsen

V3 AGATA Pyrop (Inu Co Hamentashen x Ida Melina Bohemica), ch. L. Menda, m. P. Urban

V4 ANDĚLKA Šedý drak (Agbar Pibaro x Adlenka od Dračí uličky), ch. + m. B. Drápalová

tř. čestná

V1 AURA Ilexine (Lotus Zlatá Chara x: Cesmína Karolita), ch. + m. H. Bilíková

MEMORIÁL Fr. Horáka

1. Stardust Elisa - Jolie (S. + E. Schmieder)

2. Jamka del Monte de Haya (M. Šmahelová)

3. Energie Stella Sarensis. (P. Košťálová)

MEMORIÁL J. Bierhanzla

1. Cranberry Karolita J. Hildprandt

2. Andělka Sedý drak B. Drápalová

3. Stardust Emilia-Jolie Paulette Kappeeiler

NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ SKUPINA

1. STARDUST (ch. S. + E. Schmieder)

2. HAMENTASHEN (P. Urban)

3. KALIFA BOHEMICA (K. Seberová)

CENA ČESKÉHO TERIÉRA

Nejlepší jedinec v majetku chovatele

ARIE Kvítko (J.Paulínová)