Světová výstava psů Lipsko

11. 11. 2017

Rozhodčí: Cristian Stefanescu (Rum)

PSI

tř. mladých

V1, JCAC, BOJ LENNOX of Bumble-Bee Castle (I Am Unexpected of Bumble-Bee Castle x Matilda Sisi Blackguards), ch. J. + A. Hummel, m. J. Hummel

mezitřída

V1, VDH-CAC, VILLY FOG Norkinstein (Inu Tak Hamentashen x Norkinstein Cherry) ch. S. Afanasev, m. D. Juřicová + P. Urban

tř. otevřená

V1, VDH-CAC, JAMBO of Bumble-Bee Castle (Bahee of Bumble-Bee Castle x Dy Lady of bumble-Bee Castle), ch. J.+A. Hummel, m. A. + K. Lange

tř. šampionů

V1, VDH-CAC, CACIB, BOB, IULIUS Du Champ d'Eole (Enzo Du Champ d'Eole x Clochette Du Champ d'Eole), ch. M. + D. Verwaerde, m. E. Tassi

V2, res.VDH-CAC, Res. CACIB, Norkinstein CHARLIE CHAPLIN (Iason Monib z Vinohrad x Magie Zlatá Chara), ch. E. Afanaseva, m. O. Mansurova

V3, Garex GIJS (Lotus Zlatá Chara x Garex Dobromila), ch. + m. G. van Ruiten Hajnová

V4, BAHEE of Bumble-Bee Castle (I Am Unexpected of Bumble-Bee Castle x Violetta of Bumble-Bee Castle), ch. J.+A. Hummel, m. A. + K. Lange

V, Altrincham Act Four SCEENE TWO Milenka’s Hektor in Act Four x Devineheart’s Babicka At Altrincham), ch. + m. L. Marino

V, Horst- Hinnak Vom Blockhaus (Damian Vom Blockhaus x Zaina Vom Blockhaus), ch. + m. M. Balkarz

VD, GRAFIT Netolická obora (Cassius Pibaro x Doubravka Netolická obora), ch. + m. H. Matějeková

VD, JUST’UN Des Petits Roys De Mae (Abraham Czech Avi Arges x Exquise Des Petits Roys De Mae), ch. + m. R. Royer

FENY

tř. štěňat

VN1, BOB puppy STŘEMCHA Hamentashen (Ahoj Psí Miláček x Oskeruše Hamentashen), ch. T. Urban, m. Olga Mansurova

tř. mladých

V1, JCAC, GRETA Des Bourdons Farouches (Ungo Vom Stumpfen Turm x Denevue Des Bourdons Farouches), ch. H. Wohnort, m. A. Van Bakel

V2, res.JCAC, GLENN Des Bourdons Farouches (Ungo Vom Stumpfen Turm x Denevue Des Bourdons Farouches), ch. H. Wohnort, m. E. Tassi

V3, MIA of Bumble-Bee Castle (Wolf the Wizard of Bumble-Bee Castle x Silver Nugget`s Hanka), ch. J. + A. Hummel, m. J. Hummel

V4, MORAVSKA TEKNA Des Hauteurs De La Sole (Just’un Des Petits Roys De Mae x Tetiva Laraff), ch. A. Montanes, m. B. Gillot

mezitřída

V1, VDH-CAC, AMBRA Simita Bohemica (Elán Orest Kalimera x Cranberry Karolita), ch. E. Hildprandtová, m. J. Hildprandt

V2, res.VDH-CAC, Norkinstein ARTEMIDA (Norkinstein Churchil x Amazonka Šedý drak), ch. S. Afanasev, m. T. Urban + D. Juřicová

V3, BUTTERFLY Kalifa Bohemica (Otello Kalifa Bohemica x Elizabet Kalifa Bohemica,) ch. K. Seberová, m. K. Seberová + V. Šafaříková

V4, MOONRACER Day Break (Farquad Day Break x Gayatri Day Break), ch. + m. M. Dziemidowicz

tř. otevřená

V1, VDH-CAC, IMAGE DE BOHEME Des Hauteurs De La Sole (Abraham Cesh Avi Argues x Victoria De Kibéfa), ch. + m. A. Montanes

V2, res.VDH-CAC, Norkinstein ANDROMEDA (Norkinstein Churchil x Amazonka Šedý drak), ch. S. Afanasev, m. P. Košťálová

tř. šampionů

V1, VDH-CAC, CACIB, CRANBERRY Karolita (Dyk ze Zlatého Antoníčku x Arka od Dračí uličky), ch. M. Barabančík, m. J. Hildprandt

V2, RES VDH-CAC, RES CACIB, Norkinstein SENSATSIA ELITNOGO KVARTALA (Inu tak Hamntashen x Amazonka Šedý Drak), ch. E. Afanaseva, m. E. Muravieva

V3, GAYATRI Day Break (Ridley Obrazek x Xandra Kalifa Bohemica), ch. + m. M. Dziemidowicz

tř. veteránů

V1, VCAC, VET BOB, BOS, Garex DOBROMILA (Anýz Tabat Taky x Divoska of Cesky Dream’s), ch. + m. G. van Ruiten Hajnová

V2, res.VCAC, DÁLAVA od Fontánky (Angel Eyes Day Break x Hluchavka Hamentashen), ch. + m. D. Juřicová

V3, WILD ANGEL of Bumble-Bee Castle (Skywalker of Bumble-Bee Castle x Chtiva Kvítko), ch. J.+A. Hummel, m. A. + K. Lange

V4, XANDRA Kalifa Bohemica (Resinous Blue Admiral x Nymfa Kalifa Bohemica), ch. K. Seberová, m. M. Dziemidowicz

V, EXQUISE BOHEME Des Petits Roys De Mae (Tchekov Des Hauteurs De La Sole x Cicolina sisi Blackguards), ch. + m. R. Royer