Dny Českého teriéra

7. 5. 2017

Rozhodčí: Iveta Nováková

PSI

tř. dorostu

VN1, nejlepší dorost Cesski CONRAD CASTELO DO TEJO (Ejhle del Monte de Haya x Chesski Aili ad Astra), ch. A. C. Hultstrand, m. C. Holmgren

tř. mladých

V1, CAJC, KVM VILLY Fog Norkinstein (Inu Tak Hamentashen x Norkinstein Cherry), ch. S. Afanasev, m. D. Juřicová + P. Urban

V2 Bju Marshi INDIGO CHILD (Cesski Aljo Ars in Vitro x Bju Marshi Glamour Eyeful), ch. S. Demchenko, m. S. + E. Schmieder

V3 ARMANI Simita Bohemica (Elán Orest Kalimera x Cranberry Karolita), ch. E. Hildprandtová, m. T. Lipový

VD4 LENNOX of Bumle-Bee Castle (I am The Unexpectedof Bumle-Bee Castle x Matilda Sisi Blackguars), ch.+ m. A.+ J Hummel

mezitřída

V1, CAC CIKCAK Šedý Drak (Farcioch Day Break x Andělka Šedý drak), ch. B. Drápalová, m. M. Skácel

tř. otevřená

V1, CAC Nartoun Reca ČENĚK (Lotus Zlatá Chara x Zina Kalifa Bohemica), ch. D. Kucharič, m. C. Hill

V2, rCAC Norkinstein CHURCHILL (Iason Monib z Vinohrad x Magie Zlatá Chara), ch. E. Afanaseva, m. S. Afanasev

D Krteček Kalifa Bohemica (Sobec von Klanovice x Wilma Kalifa Bohemica), ch. K. Seberová, m. J. Barošová

tř. pracovní

V1, CAC, KV, BOS ALBERTO od Cekaráčka Ječmínek Zlatá Chara x Delta Orest Kalimera), ch. B. Revendová, m. J. Kolařík

tř. vítězů

V1, CAC Garex GIJS (Lotus Zlatá Chara x Garex Dobromila), ch. + m. G. van Ruiten Hajnová

V2, rCAC, Norkinstein CHARLIE CHAPLIN (Iason Monib z Vinohrad x Magie Zlatá Chara), ch. E. Afanaseva, m. O. Mansurova

V3 IULIUS Du Champ d`Eole (Enzo Du Champ d`Eole x Clochette Du Champ d`Eole), ch. M. + D. Verwaerde, m. E. Tassi

V4 XANTO Kalifa Bohemica (Orfeus Kalifa Bohemica x Gera Kalifa Bohemica), ch. K. Seberová, m. J. Sebera

tř. veteránů

V1 ANGEL EYES Day Break (Chlapík Kvítko x Pohoda Kvítko), ch. M. Dziemidowicz, m. D. Juřicová

FENY

tř. dorostu

VN1 Nartoun Reca DAGMARA (Uff Laraff x Nartoun Reca Alba), ch. D. Kucharič, m. G. van Ruiten Hajnová

tř. mladých

V1, CAJC, KVM, BOB Komidion PRELUDE (Ashleyheaths Black Thunder x Karensbrae Warm Hugs for Komidion), ch. S. Fewings, m. G. van Ruiten Hajnová

V2 MIA of Bumle-Bee Castle (Wolf the Wizard of Bumle-Bee Castle x Silver Nugget`s Hanka), ch.+ m. A.+ J Hummel

VD3 Butterfly Kalifa Bohemica (Orfeus Kalifa Bohemica x Elizabet Kalifa Bohemica), ch. K. Seberová, m. V. Šafaříková + K. Seberová

VD4 OLIVIA Sisi Blackguards (Orfeus Kalifa Bohemica x Fialka Sisi Blackguards), ch. + m. S. Hartigová

mezitřída

V1, CAC AMBRA Simita Bohemica (Elán Orest Kalimera x Cranberry Karolita), ch. E. Hildprandtová, m. J. Hildprandt

V2, rCAC Scootsman`s DODO (Ace The Knight of Lulu Island x Kilbarchan`s Aviaja), ch. + m. K. Toftkjaer

V3 NORA Sisi Blackguards (Karamel Kalifa Bohemica x Jasmína Sisi Blackguards), ch. + m. S. Hartigová

tř. otevřená

V1, CAC, KV CC`s CAIPIRINHA (Algol Stella Sarensis x Ridley Ulita), ch. + m. C. Holmgren

V2, rCAC Stardust ELISA-JOLIE (Elan Orest Kalimera x Stardust Soraya Jolie), ch. S. Schmieder, m. Ch. + J. Bosch

D AGÁTA Pyrop (Inu Co Hamentashen x Ida Melina Bohemica), ch. L. Menda, m. P. Urban

tř. vítězů

V1, CAC Garex DOBROMILA (Anýz Tabat Taky x Divoska of Cesky Dream`s), ch. + m. G. van Ruiten Hajnová

V2, rCAC Stardust VENDULA BY KLANOVICE (Fantastic Filou von Edith`s Blumeninsel x Stardust Soraya Jolie), ch. + m. S.+ E. Schmieder

V3 CRANBERRY Karolita (Arka od Dračí uličky x Dyk od Zlatého Antoníčku), ch. M. Barabančík, m. J. Hildprandt

V4 ANGELINA od Cekaráčka (Ječmínek Zlatá Chara x Delta Orest Kalimera), ch. B. Revendová, m. J. Hnátová

V JOULES Day Break (Farquard Day Break x Gayatri Day Break), ch. M. Dziemidowicz, m. T Szabo

VD Norkinstein SENSATSIA ELITNOGO KVARTALA (Inu tak Hamntashen x Amazonka Šedý Drak), ch. E. Afanaseva, m. E. Muraviova

tř. veteránů

V1, BOV DÁLAVA od Fontánky (Angel Eyes Day Break x Hluchavka Hamentashen), ch. + m. D. Juřicová

tř. čestná

V Ridley PAMATKA (Milenka`s Hector in Act Four x Královna Kvítko), ch. + m. S. Atter

MEMORIÁL Fr. Horáka

1. Ridley PAMATKA (S. Atter)

2. Norkinstein CHARLIE CHAPLIN (O. Mansurova)

3. AGÁTA Pyrop (P. Urban)

MEMORIÁL J. Bierhanzla

1. IULIUS Du Champ d`Eole (E. Tassi)

2. CRANBERRY Karolita J. Hildprandt

3. LENNOX of Bumle-Bee Castle A.+ J. Hummel

NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ SKUPINA

NORKINSTEIN (E. Afanaseva)

CENA ČESKÉHO TERIÉRA

Nejlepší jedinec v majetku chovatele

AMBRA Simita Bohemica (J. Hildprandt)